Poradna - vložení reakce

Re: Labioplastika - konzultace

MUDr. David Štěpán, STEPAN-PLASTIKA.cz (19.3.2024 09:50)

Na zákrok se lze objednat bez předchozí konzultace.
Přečtěte si na našich stránkách všeobecnou informaci o zákroku. Pokud v ní nenajdete nic na co byste se chtěl předem zeptat, nebo co by bránilo provedení zákroku, můžete se objednat přímo na zákrok bez konzultace. Krátké vyšetření a stručná informace o zákroku proběhnou těsně před jeho provedením.
Informaci dejte přečíst a podepsat oběma vašim zákonným zástupcům (rodičům) a přineste ji k operaci. bez tohoto dokumentu nelze operaci provést.
Na zákrok se lze z organizačních důvodů objednat pouze telefonicky na 549 240 048 nebo 734 253 557. Volejte v době 8-14 hod. Při rezervaci termínu se s vámi bude chtít sestra dohodnout na zaplacení poplatku za rezervaci termínu – viz níže.
S pozdravem Dr. Štěpán

Poplatek za rezervaci termínu
Dohodnutý termín zákroku je platný po zaplacení poplatku za rezervaci. Tento poplatek je zahrnut do ceny zákroku. U kratších ambulantních zákroků je jeho výše obvykle 600 Kč, u zákroků v celkové anestezii 6 000 Kč. Náklady na rezervaci nám vzniknou, i pokud se zákrok neuskuteční třeba i z objektivních důvodů na straně pacienta (onemocnění, nedostatečné interní předoperační vyšetření a podobně). Proto nelze rezervační poplatek vrátit při zrušení rezervace později než 21 dní před zákrokem v celkové anestezii a 14 dní před zákrokem v místním umrtvení.
Rezervační poplatek je možné hradit v hotovosti, nebo poukázat na účet číslo 5140624053/0800. Pro identifikaci vaší platby napište do zprávy pro příjemce vaše jméno a datum zákroku, datum zákroku může být navíc i ve variabilním symbolu jako DDdenMMměsíc YYrok .

Vložte reakci
Stránka je chráněna službou reCAPTCHA a zásadami ochrany osobních údajů a smluvními podmínkami Google.