Plastická chirurgie

Plastická chirurgie
MUDr. David Štěpán

Na našem pracovišti najdete kolektiv zkušených lékařů. Provádíme nejen kosmetické zákroky (např. operace povolené kůže obličeje – Facelifting, operace očních víček, odstávajících uší, operace prsů včetně operace vpáčených bradavek, operace povolené kůže břicha – abdominoplastika, liposukce, odstranění vrásek výplněmi nebo pomocí botulotoxinu), ale i zákroky hrazené zdravotní pojišťovnou jako je odstranění různých útvarů na kůži a v podkoží, operace ruky a všechny další v zákroky rámci specializace oboru plastické chirurgie.

Provádíme i labioplastiku nebo obřízku.  

Operujeme na moderně vybaveném operačním sále většinou ambulantně v místním znecitlivění.
Pokud zákrok vyžaduje (nebo si pacient přeje), provedení operace v celkové anestezii – v narkóze, je pracoviště vybaveno vším potřebným včetně pokoje pro krátkodobou hospitalizaci.

Většina operací v plastické chirurgii nepředstavuje větší zátěž pro organizmus pacienta a složitější pooperační ošetřování, takže po odeznění účinku celkové anestézie odchází pacient domů zpravidla večer.

Při operaci zvětšení prsů, operacích břicha, povolené kůže obličeje i rozsáhlejších liposukcích je nutná často až dva dny trvající rekonvalescence, sledování stavu nebo odborné ošetřování.
Tyto operace provádějí naši lékaři na soukromé klinice BODY, kde je možná delší hospitalizace.

U nás se na tuto operaci objednáte, bude Vám provedeno úvodní vyšetření – konzultace, při které vás operatér detailně informuje o všem, co s operací souvisí. Po operaci a propuštění budete u nás ošetřováni a sledováni.  

Středisko diagnostiky
kožních pigmentací

Kromě estetické chirurgie je nosným oborem pracoviště posuzování nebezpečnosti kožních pigmentací a jejich diagnostika unikátním přístrojovým vybavením obsluhovaným dermatology specialisty.

Plastičtí chirurgové dovedou šetrně odstranit nebezpečné útvary na kůži včetně kožních nádorů – bazaliomů a kožních melanomů.  Nemají však dostatečné zkušenosti a praxi v jejich rozpoznávání.  Proto u nás najdete i dermatology, kteří se na tuto problematiku specializují. Zkušenosti lékaře doplňuje nejmodernější technika - jeden z nejnovějších  počítačových dermatoskopů.

Dermatoskopy ve formě speciální lupy přisvětlené polarizovaným světlem jsou mezi kožními lékaři široce užívány. Jejich nevýhodou je, že viděný obraz si lékař může uložit jen do své paměti, nebo spíše ho popíše v lékařské zprávě.  V počítačovém dermatoskopu  je „lupa“ nahrazena citlivou videokamerou a snímaný obraz je počítač schopen nejen digitálně vyhodnotit, ale i uložit. Nejdůležitější zhodnocení obrazu podezřelého útvaru provádí samozřejmě lékař na obrazovce. Vidí ho na obrazovce nejen ve velkém zvětšení, ale může si na druhou polovinu obrazovky promítnout záznam téhož útvaru z minulého vyšetření a oba obrazy podrobně srovnat. Stejně tak může s pomocí počítače srovnat třeba i počet pigmentových zrn a spoustu dalších parametrů, které nejsou pro lidské oko rozeznatelné.

Takové preventivní vyšetření a sledování umožňuje jednak včasné objevení zhoubných nádorů kůže, ale současně snižuje počet jinak nutných preventivních chirurgických zákroků u lidí s množstvím nebezpečně vypadajících mateřských znamének. Problematické útvary je možno sledovat a není je nezbytné hned preventivně odstraňovat.

Objednejte se na
nezávaznou konzultaci

 +420 549 240 048

Zeptejte se nás

Dotazy budou v poradně zveřejněny anonymně (bez jména a e-mailu).

Pokud doplníte e-mail přijde Vám upozornění, že dotaz byl zodpovězen.

Stránka je chráněna službou reCAPTCHA a zásadami ochrany osobních údajů a smluvními podmínkami Google.

Nejnovější zodpovězené dotazy

26.2.2022 13:34 Cena labioplastiky

Dobrý den,
mohu se zeptat na cenu labioplastiky v celkové anestezii? Na webu uvádíte cenu pouze v lokální, předem děkuji za odpověď.

Labioplastika - jen operace stojí 12 500 ( platí pro provedení zákroku v místním znecitlivění - nejčastější způsob). Pokud by byl zákrok proveden v celkové ambulantní anestezii ( během zákroku pacientka spí, ale domů může odejít až večer a jen s doprovodem) stál by navíc 11 500 Kč.( 24 000 celkem) Zákrok je možné provést i v celkové anestezii a s hospitalizací do druhého dne. Běžně se neprovádí a cena by byla ještě vyšší.

25.2.2022 15:57 Botox čela

Dobrý den, ráda bych se objednala na ošetření botoxem v oblasti čela. Kdy bych se mohla stavit?
Díky,
M. F.

Lituji, ale na termíny zákroku ( i konzultace nebo vyšetření) lze z organizačních důvodů objednat/zeptat pouze telefonicky na 549 240 048 nebo 734 253 557. Volejte v době 8-14 hod. S pozdravem Dr. Štěpán

23.2.2022 13:01 Zmenšení a modulace prsou

Dobrý den,chci se zeptat jestli se muze zmenšení a modulace prsou delat zároveň a kolik to stojí.Děkuji Monika

Zmenšení a modelace prsu se provádí současně vždy. Cena zákroku je asi 65 000 Kč a zahrnuje vše co se zákrokem souvisí. Vzhledem k formulaci dotazu si nejsem jistý, jestli máte pravdivé informace a představu o náplni zákroku modelace prsů a zmenšení prsů. Možná se objednejte na konzultaci.

17.2.2022 20:22 Labioplastika, špatné šití?

Dobry den. Podstoupila jsem labioplastiku na klinice v Praze. Mam dva dny po operaci, vsimla jsem si ze cela moje prava strana je silene otekla az do cerne barvy a z nejakeho duvodu moje prave labio je na nasite na muj pravy pysk. Takze prava strana je sesita spolecne s mym pyskem a strasne otekla. Chtela bych se zeptat jestli dava nejaky smysl, proc chirurg nasil moje labio takhle spolecne k memu pysku? Protoze leve labio je udelane oddelene, a na internetu nemuzu nekde dohledat ze by se labio nekdy vubec prisivalo dohromady na pysk. Ma tohle nejaky duvod a muze to zpusobit nejake problemy? Dekuji

Omlouvám se za opožděnou odpověď. Zároveň vám musím s politováním sdělit, že nejsem schopen posoudit váš stav "korespondenční formou". Doporučuji jít na kontrolu k lékaři, který zákrok provedl. Dr. ŠTĚPÁN

16.2.2022 21:47 Liposukce břicha

Dobrý den chci se zeptat ohledně liposukce břicha. Přítelkyně má po porodu povislé břicho a zajímá nás jestli se dá liposukce brát jako způsob zmenšení objemu. Sice cvičí z důvodu hubnutí ale na břicho to má minimální vliv. Děkuji.

Vážený pane! Podle informací, které sdělujete, nemá pro Vaši přítelkyni liposukce žádný význam. Odsátím tuku nelze napnout povislou kůži. Možná by pro ni měla význam plastika přední stěny břišní (= napnutí kůže odříznutím nadbytku kůže).
V každém případě je nutné nejdříve rozhodnout, který zákrok má vůbec smysl. To není možné bez vyšetření / konzultace.
Na konzultaci i zákrok se lze z organizačních důvodů objednat pouze telefonicky na 549 240 048 nebo 734 253 557 a konzultace stojí 400 Kč. Volejte v době 8-14 hod. V případě, že by byl zákrok proveden je i konzultace zdarma.
S pozdravem Dr. Štěpán

16.2.2022 17:11 Karpály, termín konzultace

Dobrý den odepisovat jste me na webu kluli karpalu. Chtěla bychse zeptat jaké nejblizi termíny konzultace máte volné. Děkuji za odpověď

Na konzultaci i zákrok se lze z organizačních důvodů objednat pouze telefonicky na 549 240 048 nebo 734 253 557 a konzultace stojí 400 Kč. Volejte v době 8-14 hod. V případě, že by byl zákrok proveden je i konzultace zdarma.
S pozdravem Dr. Štěpán

Více dotazů na téma plastická chirurgie naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies.Rozumím