MUDr. David Štěpán plastická chirurgia Brno

 • Zväčšenie prsníkov, augmentácia

  Že má žena implantáty je často možné usúdiť len podľa jaziev a tie je možné maskovať. Tento zákrok patrí medzi veľmi časté, vďačné a bezpečné možnosti ako odstrániť pocit menejcennosti, ktorým rad žien trpí. Nie u každého tvaru prsníka a každej ženy možno takého ideálneho výsledok dosiahnuť. Preto je dobré začať úvahy o augmentácii - zväčšenie prsníkov, objednaním sa na konzultáciu s lekárom, ktorý by zákrok vykonával. Až potom sa rozhodujte.
  Viac

PLASTICKÁ CHIRURGIA
MUDr. David Štěpán

Na našom pracovisku (Brno) nájdete kolektív skúsených plastických chirurgov, dermatológov a kozmetičiek. Okrem kozmetických a laserových zákrokov robíme zákroky v celom spektre plastickej chirurgie a pri splnení obvyklých kritérií (doporučenie lekára) aj na úhradu zdravotnej poisťovne ( mimo 211).

STREDISKO DIAGNOSTIKY
kožných pigmentácií

Okrem estetickej chirurgie je nosným oborom pracovisko diagnostiky a liečby kožných pigmentácií s unikátnym prístrojovým vybavením obsluhovaným dermatológmi-špecialistami. Súčasťou pracoviska je aj centrum starostilosti o jazvy.

MUDr. David Štěpán
Plastický chirurg

Narodený 18. 9. 1957, promócia roku 1983 na Masarykovej univerzite v Brne, atestácia zo všeobecnej chirurgie 1986, z plastickej chirurgie 1991.

 • 1983 – 1993 Klinika plastickej a estetickej chirurgie v Brne, Berkova 34
 • 1993 - 1995 Klinika rekonštrukčnej chirurgie a popálenín nemocnice Brno Bohunice
 • 1995 do 2006 Prvá privátna klinika Laurea (2001-2005 ako vedúci lekár).
 • Od roku 2006 len v súkromnej praxi.
 • Od roku 1992 vedúci lekár Centra diagnostiky a liečby patologických kožných pigmentácií

Štúdijné a pracovné pobyty:

 • 1989/90 Hamburg: Privátna prax plastickej chirurgie Dr. Kluzak
 • 1990 Janov: Klinika plastickej chirurgie Národného inštitútu pre výskum a liečbu rakoviny.
 • 1991 Zürich: Klinika plastickej a rekonštrukčnej chirurgie- pracovný pomer ako lekár a spolupracovník pre výskum.
 • Krátkodobé pobyty a stáže v Nemecku a Rakúsku.

Členstvo v odborných a profesných organizáciách

ISAPS
 • Certifikovaný člen spoločnosti estetickej chirurgie.
 • Člen spoločnosti plastickej chirurgie
 • Člen spoločnosti pre využitie laseru v medicíne.
 • Člen spoločnosti medicíny popálenín
 • Člen Workshop of Advanced Plastic Surgery
 • Člen International Society of Reconstructive Microsurgery

Plastickej a estetickej operácie

Aj keď kozmetické zákroky tvorí menšiu časť širokého lekárskeho odboru (plastická chirurgia), záujem o ne stúpa. Starostlivosť o zovňajšok sprevádza človeka od nepamäti. Vyberáme si oblečenie, účes a teraz stále častejšie využívame možnosti podčiarknuť prednosti alebo zamaskovať nedostatky vlastného tela.

Zeptejte se nás

Dotazy budou v poradně zveřejněny anonymně (bez jména a e-mailu).

Pokud doplníte e-mail přijde Vám upozornění, že dotaz byl zodpovězen.

Stránka je chráněna službou reCAPTCHA a zásadami ochrany osobních údajů a smluvními podmínkami Google.

Nejnovější zodpovězené dotazy

23.2.2024 21:19 Botox

Dobrý den, je možné objednat se k Vám na aplikaci do masseteru? Děkuji

Lituji, ale toto neprovádím a rozhodně bych vám ani nedoporučoval. Ochrnutí žvýkacích svalu a nemožnost kousat na 3 měsíce by pro vás mohlo být velmi nepříjemné.

23.2.2024 17:52 Vyšetření znamenek

Bylo mně řečeno ,že nové termíny budou 23.2.24
Když jsem 23.2.24 hledala V8.30hod na internetu byl březen obsazen. Po zavolání mně bylo sděleno, že objednat pouze přes internet .
Můžete mně poradit kdy je vhodné se objednávat.

Možná už dnes 25.2. nebo od pondělka budou ještě další nové termíny na další měsíc. Je však možné, že i ty budou brzy obsazeny. V tom případě nebudeme moci další zájemce uspokojit.

23.2.2024 13:48 Vyšetření znamenek

Bylo mně řečeno ,že nové termíny budou 23.2.24
Když jsem 23.2.24 hledala V8.30hod na internetu byl březen obsazen. Po zavolání mně bylo sděleno, že objednat pouze přes internet .
Můžete mně poradit kdy je vhodné se objednávat.

Vážená paní! Lituji ale setry zveřejní nové dostupné/volné termíny do formuláře na internetu až když je mají k dispozici. Zatím měly k dispozici jen termíny od Dr. Honzíkové a ty byly rychle obsazeny. Pravděpodobně do neděle budou vypsány ještě další termíny od Dr. Goloviny. Nemyslím, že budou obsazeny hned. Někdy je to ale jako když přijde do prodeje zajímavá kniha v malém nákladu. Je hned pryč. kapacitu vyšetření nejsme schopni navyšovat neomezeně.

23.2.2024 10:50 Obřízka za pomocí laseru

Dobrý den,

Chtěl jsem se zeptat, zda-li jste na Vaši klinice schopni provést chirurgický zákrok obřízky laserem? Četl jsem, že rekonvalescence je v tomto případě provedení mnohem kratší a je to jeden z důvodu proč bych tuto metodu preferoval.

Děkuji za informaci. S pozdravem,

Lituji ale tento zákrok pomocí laseru neprovádím.

23.2.2024 10:03 termíny vyšetření mateřských znamének

Spíše mám upozornění: Pokud se chcete objednat na termín vyšetření znamének, nevěřte stránkám o termínu 23. dne v měsíci. Termíny jsou vypisovány zcela náhodně a proto je velmi obtížné se do nějakého volného trefit - je vše vždy obsazené. Nemá každý možnost sedět celý den a každý den v měsíci u počítače. Takže zajděte někam jinam, kde dodržují pravidla.

Vážený pane!
Na stránkách je uvedeno: "termíny vypíšeme další jakmile to bude možné, obvykle ke 23. dni každého měsíce". Tento měsíc to bylo 21. a další budou vypsány do pondělka 26. února. Jinak s vámi souhlasím, že termínů máme málo a nejsme schopni jejich počty podstatně navýšit a uspokojit všechny zájemce. Proto bude dobře, když zajdete jinam, jak doporučujete.

22.2.2024 14:29 Dermatoskopické vyšetření

Dobrý den,
chtěla bych se k Vám objednat na dermatoskopické vyšetření. Protože nejsem z Brna a vím, že 20. 5. jsem v Brně objednaná k jinému lékaři, chci se zeptat, jestli by jste mě mohli na toto datum objednat i u vás on line, nebo mám čekat na vypsání volných termínů? Děkuji za odpověď, s pozdravem

Lituji, ale objednání je možné jen online. Přímo telefonicky může sice sestra vyplnit objednání za vás, jak to dělá pro zájemce, kteří nemají přístup k internetu nebo se s internetem vzhledem k věku "nekamarádí". To však váš problém neřeší. Termíny na květen budou známé a zveřejněné kolem 23.4.2024

Více dotazů na téma naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies.Rozumiem