Konzultace

Uvažování o každém náročnějším kosmetickém zákroku by měla začít konzultací. Poplatek za konzultaci je 400 Kč a je odečten z ceny zákroku při jeho provedení.

Z organizačních důvodů se na ni lze objednat pouze telefonicky na +420 549 240 048, +420 734 253 557.
Během konzultace dostanete veškeré informace, které potřebujete k rozhodnutí, zda zákrok splní vaše očekávání.

U cizinců a klientů se vzdáleným bydlištěm je jako nouzové řešení možné zaslat fotografie po internetu a potom konzultovat telefonicky nebo mailem. Konzultace na dálku je vždy spojena s rizikem, že před vlastním zákrokem vyjde najevo skutečnost nepředvídaně komplikující jeho provedení.

Před vlastním zákrokem je vždy provedena ještě znovu krátká konzultace.

Termín zákroku je možné dohodnout při konzultaci nebo kdykoli později telefonicky. Termín platí a je závazný po složení poplatku za rezervaci termínu (zahrnut v ceně zákroku).

Při odřeknutí operace ze strany pacienta mohou být uplatněny stornopodmínky -nevýhoda "konzultace na dálku".

Rezervace termínu zákroku / Poplatek za rezervaci termínu

Termín operace si můžete rezervovat při konzultaci nebo kdykoli telefonicky. Dohodnutý termín zákroku je platný po zaplacení poplatku za rezervaci.

Tento poplatek je zahrnut do ceny zákroku. U kratších ambulantních zákroků je jeho výše obvykle 600 Kč, u zákroků v celkové anestezii 6 000 Kč. Náklady na rezervaci nám vzniknou, i pokud se zákrok neuskuteční třeba i z objektivních důvodů na straně pacienta (onemocnění, nedostatečné interní předoperační vyšetření a podobně). Proto nelze rezervační poplatek vrátit při zrušení rezervace později než 21 dní před zákrokem v celkové anestezii a 14 dní před zákrokem v místním umrtvení.

Rezervační poplatek je možné zaplatit kdykoli v hotovosti, nebo poukázat na účet číslo 131708930/0300.
Pro identifikaci vaší platby napište do zprávy pro příjemce vaše jméno a datum zákroku, datum zákroku může být navíc i ve variabilním symbolu jako DDdenMMměsíc YYrok .

Při platbě ze zahraničí:
IBAN:CZ91 0300 0000 0001 3170 8930, BIC:CEKOCZPP, Majitel účtu: David STEPAN, Adresa banky: CSOB, Jostova 5, 601 79 Brno, Czech Republic. Jako doklad může sloužit i platební příkaz.

Objednejte se na
nezávaznou konzultaci

 +420 549 240 048

Zeptejte se nás

Dotazy budou v poradně zveřejněny anonymně (bez jména a e-mailu).

Pokud doplníte e-mail přijde Vám upozornění, že dotaz byl zodpovězen.

Nejnovější zodpovězené dotazy

26.10.2018 22:43 Lipom

Dobrý den,
našla jsem si na zádech (v oblasti beder) pravděpodobně tukovou bulku. Chtěla bych se objednat na vyšetření a odstranění. Nebyla jsem s tím ještě u lékaře, takže nevím jistě jestli je to lipom. Děláte takové vyšetření a odstranění během jedné návštěvy? Jak dlouho takové odstranění trvá? Mám se objednat telefonicky, nebo mi můžete napsat nejbližší volné termíny? Děkuji za odpovědi :-)

Můžete se objednat přímo na odstranění, ale odstranění lipomu stojí 1500 Kč. Protože lipom nijak neohrožuje zdraví, nelze na účet ZP. Zákrok trvá asi 1/2 hod. V případě, že by byl zákrok náročnější než se zdá, poslouží tato první návštěva jako vyšetření k naplánování zákroku a vaši informaci o okolnostech provedení.

24.7.2018 20:54 Vypadávání vlasu

Pěkný den,
řešíte prosím tento problém jakoukoliv formou konzultace?

Lituji, ale tento problém řešit nedovedu.

18.4.2018 14:52 digital dermatoscope visit

Good morning,
I would like to book a visit for general moles inspection with the digital dermatoscope.
I have insurance VZP. I would kindly ask if that visit woudl be covered byt the insurance, and if not How much will it cost.

Thanks

Regards

Dear Mrs. Baroni
Appointment for dermatoskopical examination of birthmarks or nevi is possible to schedule if you call by telephone to the No 549240048 or 734 253 557 only.
The examination cost 750 CZK and VZP maybe make a contribution of 500CZK to your payment in our office.
If you are not call in Czech, call Thursdays , Fridays 8-16 o’clock.
Sincerely David STEPAN D.M.

Více dotazů na téma konzultace naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies.Rozumím