Plastické operace <span>obličeje, hlavy, krku</span>

Plastické operace obličeje, hlavy, krku

Obličej, hlava, krk

Nejoblíbenější zákroky

 • Operace očních víček
  Vlivem věku dochází k povolování kůže na horních a dolních víčkách. Převislá kožní řasa vzbuzuje smutný a unavený výraz, žena se nemůže namalovat a v pokročilém stádiu zužuje zorné pole.
 • Odstranění vrásek Botulotoxinem
  Chcete dosáhnout mladistvého vzhledu bez chirurgického zákroku a jizev? Injekční aplikací Botulotoxinu, jinak známeho také jako Botox je to možné.
 • Výplň vrásek injekčním materiálem

  Drobné vrásky obličeje, které není vhodné odstranit Botulotoxinem nebo laserem, lze vyhladit podstříknutím kyselinou hyalorunovou, nebo implantací vlastního tuku. Podobným způsobem je možné provést i zvětšení rtů. Konzultace může být provedena až před vlastním zákrokem.

 • Aplikace vlastního tuku

  Odstranění vrásek a maskování povolené kůže na obličeji implantací vlastího tuku.

 • Vypnutí kůže obličeje, Facelifting + SMAS
  Chirurgické omlazení krku a obličeje vhodné pro muže i ženy s dlouhodobým efektem. Budete vypadat opět svěže.
 • Korekce odstálých boltců

  Odstávající uši mohou svého nositele hendikepovat a trápit po celý život. U dětí může posmívání spolužáků dokonce vyvolat komplex méněcennosti. Operace odstraní tuto vadu beze stop a snadno.

 • Vypnutí kůže obličeje pomocí vláken "Aptos lifting"
  Tato jednoduchá metoda se dá označit za jakousi náhražku náročné operace Facelifting. S její pomocí je možné napnout povolenou kůži obličeje a krku podobně, jako když kůži napnete prsty směrem k uším. Vlákna se zavádějí ambulantně v místním znecitlivění a zákrok nevyžaduje zvláštní přípravu nebo vyšetření. Vlákna jsou schopna zaseknout se do podkoží pomocí mnoha drobných zoubků a kůži takto zavěsit a napnout. Cena vláken bohužel odpovídá cenám na světovém trhu a výsledek zákroku není tak dokonalý a trvanlivý jako po Faceliftigu. Před zákrokem je nezbytná konzultace.
 • Operativní zvětšení rtů
  Zákrok nabízí trvalou změnu tvaru rtů. Výhoda je trvalý výsledek. Nevýhoda - nelze dosáhnout tak přirozeného objemového vyplnění jako pomocí výplňových materiálů. Předchozí konzultace je nezbytná.
 • Liposukce obličeje a krku

Objednejte se na
nezávaznou konzultaci

 +420 549 240 048

Zeptejte se nás

Dotazy budou v poradně zveřejněny anonymně (bez jména a e-mailu).

Pokud doplníte e-mail přijde Vám upozornění, že dotaz byl zodpovězen.

Stránka je chráněna službou reCAPTCHA a zásadami ochrany osobních údajů a smluvními podmínkami Google.

Nejnovější zodpovězené dotazy

4.5.2022 21:05 Jazvy

Dobrý večer chcem sa spytat či robite nejaké zákrok na jazvy? Mám na lícach a chcela by som to nejak odstrániť. Ďakujem za odpoved.

Korekci jizev provádím. Je to však velice individuální problém a bez toho abyste se objednala a přišla na konzultaci, nelze zjistit co vám zákrok přinese a jestli má vůbec cenu.
Na konzultaci i zákrok se lze z organizačních důvodů objednat pouze telefonicky na 549 240 048 nebo 734 253 557 a konzultace stojí 400 Kč. Volejte v době 8-14 hod. V případě, že by byl zákrok proveden je i konzultace zdarma.
S pozdravem Dr. Štěpán

16.4.2017 14:56 Odstraneni xantelasma

Prosim Vas, robite aj zakrok - odstraneni xentolasma pod ocima laserom? Ak ano, ma zakrok 100% vysledok? A aka je cena? Vdaka.
Martina

Xantelasmata nelze odstranit laserem. Teoreticky by je bylo často možné jednoduše vyříznout. Tento postup je však řešením jen výjimečně. Problém je, že ložiska cholesterolu v podkoží (=podstata xantelasmat) se začnou tvořit kolem jizvy po tomto vyříznutí a často intenzivněji než před zákrokem. Ve většině případů nelze xantelasmata odstranit.
S pozdravem MUDr. David Štěpán

Více dotazů na téma obličej, hlava, krk naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies.Rozumím