Plastické operace <span>ostatní zákroky</span>

Plastické operace ostatní zákroky

Ostatní

Excize / vyříznutí

Odstranění drobných kožních útvarů ambulantně v místním umrtvení. Na zákrok je možné se přímo objednat bez předchozí konzultace. Za určitých okolností, může být zákrok proveden na účet zdravotní pojišťovny (mimo pojišťovnu Ministerstva vnitra).
Jednou z podmínek je lékařské doporučení z jiného pracoviště.

Korekce jizev

Existující jizvy nelze nikdy odstranit. Plastický chirurg je může jen zmenšit nebo zamaskovat. Způsob provedení se řídí danou konkrétní situací. Korekci lze provést vyříznutím jizvy, dermabrazí, laserem a často kombinací těchto metod. Po korekci nabízíme systém péče o jizvu, který urychlí její zblednutí a změknutí = vyzrání jizvy. Některé jizvy nelze efektivně korigovat. Předchozí konzultace je nezbytná.

Sklerotizace metličkovitých žilek - telangiectasie

Drobné vinuté žilky pod kůží nohou lze odstranit injekcí speciální látky vstříknuté přímo do žilky. Zákrok se provádí ambulantně, konzultaci lze provést těsně před a je výhodné, pokud si klientka přinese k zákroku elastické punčochy. Nošení punčoch doporučuji asi 4 dny nepřetržitě. Pro úplné odstranění metličkovitých žilek je někdy nutné zákrok až 3x opakovat. Nelze zabránit novému vytvoření žilek jinde.

Operace syndromu karpálního tunelu

Jedná se o onemocnění projevující se bolestí ruky a prstů zejména v noci. Doplňující vyšetření jsou k diagnóze e nezbytná.

Operace Dupuytrenovy kontraktury

 Toto onemocnění se projevuje ohýbáním prstů ruky, není je možné natáhnout a ve dlani se tvoří vazivové pruhy, které omezují funkci ruky. Operace není jednoduchá a pooperační hojení trvá nejméně 3 týdny.

Úprava prověšeného (protrženého) boltce

Většinou není příčinou velké ho otvoru pro náušnici úraz, ale často se otvor zvětšuje postupně. Ženy soudí, že nosily příliš těžké náušnice a tím se otvor v ušním lalůčku prověsil. Někdy dokonce nosily celý život jen drobné lehké náušnice, a přesto k prověšení došlo. Někdy se lalůček postupně protrhne a rozdvojí. Příčina není váha náušnice ale vrozená anomálie vaziva v ušním lalůčku. Některé ženy proto nemohou náušnice nosit vůbec.  Naštěstí většinou pomůže otvor v uchu operativně odstranit a náušnice zavést do místa, kde k prověšování nedojde.    

Lupavý prst, přeskakující prst

Při sevření prstů do dlaně, stejně jako při natažení, postižený ze začátku cítí v prstu odpor v určité fázi pohybu. Jako by prst natahoval a ohýbal s lupnutím / přeskočením. Stav se zhoršuje, odpor se daří překonat jen s pomocí druhé ruky a při určité bolesti. Není-li stav operován, prst zůstane ohnutý do dlaně a brání v úchopu.

Operace Gynekomastie

Mléčná žláza a někdy i tukové těleso prsu se v mládí na přechodnou dobu tvoří i u mužů. Někdy však nevymizí. Zárodek žlázy potom musí být odstraněn pro pozdější riziko vzniku nádoru prsu. Tukové těleso může kosmeticky vadit.

Rinophima

Někdy se tomuto onemocnění říká „květákovitý nos“ a nesprávně je to považováno za důsledek nadměrné konzumace alkoholu. U starších lidí, častěji mužů začne nos růst, je objemnější a červený. 

Objednejte se na
nezávaznou konzultaci

 +420 549 240 048

Zeptejte se nás

Dotazy budou v poradně zveřejněny anonymně (bez jména a e-mailu).

Pokud doplníte e-mail přijde Vám upozornění, že dotaz byl zodpovězen.

Nejnovější zodpovězené dotazy

16.2.2022 17:11 Karpály, termín konzultace

Dobrý den odepisovat jste me na webu kluli karpalu. Chtěla bychse zeptat jaké nejblizi termíny konzultace máte volné. Děkuji za odpověď

Na konzultaci i zákrok se lze z organizačních důvodů objednat pouze telefonicky na 549 240 048 nebo 734 253 557 a konzultace stojí 400 Kč. Volejte v době 8-14 hod. V případě, že by byl zákrok proveden je i konzultace zdarma.
S pozdravem Dr. Štěpán

9.12.2019 05:13 Lipom?

Dobrý den, před měsícem jsem si nahmatal na vnitřní straně ruky malou tvrdou bulku - cca 1cm velkou. Je možné se u Vás objednat na vyšetření zda je to Lipom a případné odstranění ? Jak dlouho trvá takový zákrok u malých utvarů ? Děkuji předem za odpověď a s pozdravem.

Objednejte se. Vzhledem k tomu, že zpráva ani nemůže obsahovat dostatek informací. Nelze vám říci nic bližšího k nutnosti odstranění, trvání zákroku ani skutečnost, jestli ho nebudete muset platit ( ??? 1500 Kč).

3.12.2019 23:34 Fimóza?

Dobrý den pane doktore, na hraně mezi vnějším a vnitřním listem předkožky se mi vytvořila bílá nepružná linie (cca horní polovina obvodu). Chápu, že takhle se to blbě diagnostiku, ale je to fimóza? Začal to cca před půl rokem částečnou ztrátou pružnosti té linie, teď už je to stabilně nepružné. Je řešením částečná obřízka? Objednací termíny jsou zhruba jaké? Popis zákroku, cenu atd. mám prostudováno. Děkuji za odpověď..

Lituji, ale z údajů obsažených ve zprávě nelze spolehlivě určit diagnózu. Jestli se jedná o tuhý prstenec ve tkáni předkožky, potom je pravděpodobně, že by částečná obřízka pomohla jen na čas. Nepružná linie by se vytvořila ve zbytku předkožky. Objednejte se na konzultaci.

10.6.2019 12:01 Labioplastika + zmenšení bradavek

Dobrý den,

měla bych zájem především o labioplastiku. A chci se zeptat zda děláte i zmenšení bradavek. Pokud ne, tak měla bych zájem aspoň o tu labioplastiku. Orientačně jsem se dočetla, že cena je u Vás okolo 10 000 Kč.
Nejdříve tedy potřebuji vědět jestli děláte oba zákroky ať vím kolik si mám přichystat peněz a potom bych si s Vámi domluvila konzultaci. Děkuji předem za odpověď.

Pokud máte na mysli zmenšení prsních bradavek, tak tento zákrok provádím a stojí 4 500 Kč jedna strana. Raději se nejdříve objednejte na konzultaci a potom teprve si chystejte peníze na úhradu případné operace.

4.6.2019 17:18 Operativní zvětšení rtů

Pěkný den pane doktore,
v první řadě bych Vám chtěla velmi poděkovat za labioplastiku s úžasným výsledkem, na které jsem u Vás byla v prosinci loňského roku. Nyní uvažuji o zvětšení rtů, ale měla bych zájem o trvalé zvětšení (nikoli injekce). Provádíte operativní zákrok rtů s implantáty nebo se jedná o zákrok jiného charakteru? Nedovedu si představit, že bych se měla svěřit do jiných než Vašich rukou :-)

Je více způsobů zvětšení rtů. Žádná s nich není tak vděčný, jako třeba labioplastika. Každý má výhody a současně i nějaké nevýhody. Objednejte se na konzultaci.

3.1.2018 14:36 Odstranění žilky

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jeslti dělát i odstranění žilky na nose, resp. jedné tečky a kolik to stojí, prosím

S největší pravděpodobností je pro vás vhodný zákrok, který provádíme. Jmenuje se "odstranění žilky na nose elektrokauterem" a stál by vás 600 Kč. Můžete se objednat. Je to drobný a rychlý zákrok, bez nutnosti nějaké přípravy nebo následného omezení. Drobné cévky na nose a v obličeji lze také odstranit speciálním "cévním" laserem. V určitých případech je to výhodnější a někdy jedině možné řešení, je však dražší. Cévní laser nemáme.

Více dotazů na téma ostatní naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies.Rozumím