Intimní operace <span>zmenšení malých stydkých pysků</span>

Intimní operace zmenšení malých stydkých pysků

Labioplastika

Stručný popis zákroku

Princip operace spočívá v odříznutí nadbytečné části. Zákrok provádím většinou v místní anestézii ambulantně. Provedení v narkóze je samozřejmě také možné. V tom případě je nutné interní předoperační vyšetření a zákrok je dražší. Rozsah odříznutí je na kůži nakreslen (lze se na něm dohodnout), potom jsou pysky umrtveny injekcí lokálního anestetika. Tato fáze operace je bolestivá, ale trvá asi 20 vteřin. Nadbytečná tkáň je odstraněna, je provedeno stavění krvácení a sešití sliznice vstřebatelnými stehy, které se nevytahují.

Pro koho je zákrok vhodný?

Operace je vhodná u žen s velkými stydkými pysky, které způsobují obtíže. Může to být odírání a zraňování při delší chůzi, při sportu, problémy při nošení určitého oblečení, jsou patrné přes plavky, mohou překážet při sexu. Někdy nositelce vadí, že budí pozornost okolí (např. v sauně), nebo partnera. Anomálie je většinou oboustranná.

Před operací, konzultace, objednání termínu

Na zákrok je možné se telefonicky objednat na +420 549 240 048. Doporučuji objednání po předchozí konzultaci (placené). Předchozí konzultace není nezbytná a je vždy provedena před samotným zákrokem - výhodnější pro mimobrněnské pacientky. Při provedení zákroku v místním umrtvení ambulantně není u zdravé ženy, která se s ničím neléčí nutné žádné vyšetření. Dohodnutý termín je platný po uhrazení rezervačního poplatku.

Pooperační průběh a doporučení

Pooperační průběh může být komplikován krvácením, které není velké, nevyžaduje léčbu a řeší se jako krvácení při menstruaci. Pysky jsou většinou značně oteklé a mírně bolestivé. Vzhledem k otoku, je vzhled poševního vchodu změněn, pysky vypadají zcela jinak a vzhled nemá nic společného s konečným výsledkem. Otok i bolesti odezní asi po týdnu až 10 dnech.
Vzhledem k tomu, že se jedná o operaci v krajině, kde je obtížné udržet sterilitu, bývá pooperační průběh často komplikován infekcí a rozestupem okrajů rány. Nezávažné komplikace hojení rány, které nevyžaduj žádné zvláštní ošetření jsou po této operaci velmi časté. Nebezpečí závažnějších komplikací hojení jako je rozestup rány s bolestivou infekcí se lze zpravidla vyhnout optimálním ošetřováním.

Pooperační péče

Je jednoduchá a pacientka si ji zajistí sama. Zvýšená hygiena, sprchování s použitím mýdla nebo šamponu. Nejméně 2x denně omývat desinfekčním roztokem- dostanete při operaci. Zpočátku vkládat do kalhotek sterilní gázu potom stačí menstruační vložky nebo intimky.

Kontroly po operaci nejsou při normálním průběhu nutné i když je vhodné přijít na kontrolu po týdnu a po 14 dnech. Rovněž je vhodná kontrola asi po 3 měsících ke zhodnocení konečného výsledku. Z pozdních komplikací je nutno zmínit nebezpečí tvorby tuhých jizev u lidí se sklonem ke tvorbě keloidních nebo hypertrofických jizev. Toto riziko je nižší než 1% a stav se dá řešit specielní péčí o takové jizvy.

Cena operace labioplastika

9 000 Kč

Kompletní ceník

Zeptejte se nás

Dotazy budou v poradně zveřejněny anonymně (bez jména a e-mailu).

Pokud doplníte e-mail přijde Vám upozornění, že dotaz byl zodpovězen.

Nejnovější zodpovězené dotazy

15.4.2018 17:27 Labioplastika

Dobrý den, chtěla bych se k vám objednat na konzultaci ohledně labioplastiky, šlo by to co Nejdříve? Četla jsem strašně dobré recenze takže mi to pomohlo v rozhodování :)

Na konzultaci i zákrok se lze z organizačních důvodů objednat pouze telefonicky na 549 240 048 nebo 734 253 557 a konzultace stojí 400 Kč. V případě, že by byl zákrok proveden je i konzultace zdarma.
S pozdravem Dr. Štěpán

19.3.2018 21:03 Cena při zákroku jednoho pysku

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je cena stejná při provedení zákroku jen na jednom pysku a ne na obou.
Děkuji.

Cena zákroku na jedné straně je 6000 Kč , na obou stranách 9 000 Kč.

13.11.2017 18:37 Cena labioplastiky

Dobrý den, ráda bych se zeptala jaká by byla cena labioplastiky - zmenšení malých stydkých pysků. A co pro to musím udělat? Děkuji.

Cenu operace najdete na těchto stránkách a je 9 000 Kč. Na webu také najdete všeobecnou informaci k této operaci. K operaci se můžete přímo telefonicky objednat, nebo se můžete objednat nejdříve ke konzultaci/informaci o operaci. S pozdravem Dr. ŠTĚPÁN

27.8.2017 11:18 Rezervační poplatek

Dobrý den, chtěla bych se zeptat kolik činí rezervační poplatek a zda se počítá do ceny zákroku.
Děkuji

Poplatek za rezervaci termínu je 600 Kč u zákroku v místním znecitlivění a 6000 u zákroku v ambulantní celkové anestezii/ v narkóze. Poplatek je vždy zahrnut v ceně zákroku a může fungovat jako stornopoplatek. Podrobnější informace najdete na vašich stránkách v záložce konzultace.
S pozdravem Dr. ŠTĚPÁN

26.8.2017 22:21 Jaká anestézie?

Dobrý den, doporučujete celkovou nebo lokální anestezii?
Děkuji

Na vaši otázku není obecně platná odpověď. Snad lze odpovědět " jak pro koho". Labioplastiku však většinou provádím ambulantně v lokální anestezii a klientky neudávají, že "příště by to chtěli v celkové anestezii". Kdyby jste však měla ze zákroku v místní anestezii strach, doporučuji ambulantní celkovou anestezii. Musíte si však přinést předoperační vyšetření a zákrok bude o 9 500 Kč dražší. Celkem 18 500 místo 9000 za provedení v lokální anestezii.

Více dotazů na téma labioplastika naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies.Rozumím