Intimní operace <span>zmenšení malých stydkých pysků</span>

Intimní operace zmenšení malých stydkých pysků

Labioplastika

Stručný popis zákroku

Princip operace spočívá v odříznutí nadbytečné části. Zákrok provádím většinou v místní anestézii ambulantně. Provedení v narkóze je samozřejmě také možné. V tom případě je nutné interní předoperační vyšetření a zákrok je dražší. Rozsah odříznutí je na kůži nakreslen (lze se na něm dohodnout), potom jsou pysky umrtveny injekcí lokálního anestetika. Tato fáze operace je bolestivá, ale trvá asi 20 vteřin. Nadbytečná tkáň je odstraněna, je provedeno stavění krvácení a sešití sliznice vstřebatelnými stehy, které se nevytahují.

Pro koho je zákrok vhodný?

Operace je vhodná u žen s velkými stydkými pysky, které způsobují obtíže. Může to být odírání a zraňování při delší chůzi, při sportu, problémy při nošení určitého oblečení, jsou patrné přes plavky, mohou překážet při sexu. Někdy nositelce vadí, že budí pozornost okolí (např. v sauně), nebo partnera. Anomálie je většinou oboustranná.

Před operací, konzultace, objednání termínu

Na zákrok je možné se telefonicky objednat na +420 549 240 048. Doporučuji objednání po předchozí konzultaci (placené). Předchozí konzultace není nezbytná a je vždy provedena před samotným zákrokem - výhodnější pro mimobrněnské pacientky. Při provedení zákroku v místním umrtvení ambulantně není u zdravé ženy, která se s ničím neléčí nutné žádné vyšetření. Dohodnutý termín je platný po uhrazení rezervačního poplatku.

Pooperační průběh a doporučení

Pooperační průběh může být komplikován krvácením, které není velké, nevyžaduje léčbu a řeší se jako krvácení při menstruaci. Pysky jsou většinou značně oteklé a mírně bolestivé. Vzhledem k otoku, je vzhled poševního vchodu změněn, pysky vypadají zcela jinak a vzhled nemá nic společného s konečným výsledkem. Otok i bolesti odezní asi po týdnu až 10 dnech.
Vzhledem k tomu, že se jedná o operaci v krajině, kde je obtížné udržet sterilitu, bývá pooperační průběh často komplikován infekcí a rozestupem okrajů rány. Nezávažné komplikace hojení rány, které nevyžaduj žádné zvláštní ošetření jsou po této operaci velmi časté. Nebezpečí závažnějších komplikací hojení jako je rozestup rány s bolestivou infekcí se lze zpravidla vyhnout optimálním ošetřováním.

Pooperační péče

Je jednoduchá a pacientka si ji zajistí sama. Zvýšená hygiena, sprchování s použitím mýdla nebo šamponu. Nejméně 2x denně omývat desinfekčním roztokem- dostanete při operaci. Zpočátku vkládat do kalhotek sterilní gázu potom stačí menstruační vložky nebo intimky.

Kontroly po operaci nejsou při normálním průběhu nutné i když je vhodné přijít na kontrolu po týdnu a po 14 dnech. Rovněž je vhodná kontrola asi po 3 měsících ke zhodnocení konečného výsledku. Z pozdních komplikací je nutno zmínit nebezpečí tvorby tuhých jizev u lidí se sklonem ke tvorbě keloidních nebo hypertrofických jizev. Toto riziko je nižší než 1% a stav se dá řešit specielní péčí o takové jizvy.

Cena operace labioplastika

11 500Kč

Kompletní ceník

Zeptejte se nás

Dotazy budou v poradně zveřejněny anonymně (bez jména a e-mailu).

Pokud doplníte e-mail přijde Vám upozornění, že dotaz byl zodpovězen.

Nejnovější zodpovězené dotazy

19.1.2021 15:22 velké stydké pysky

Dobrý den,
dlouhodobě mě trápí moje velké stydké pysky. Mám je příliš veliké. Jdou vidět v plavkách, v legínách,... Už dlouho přemýšlím nad operací. Skoro všude se píše o zákroku malých stydkých pysků. Jak však probíhá zákrok, když se odstraňuje větší část tkáně?
Předem děkuji za odpověď. Přeji hezký den. K

Podrobnější všeobecné informace o zákroku najdete na našich www stránkách a ještě o něco podrobnější verzi jsem vám poslal v předchozí e-zprávě. S pozdravem Dr. ŠTĚPÁN

11.1.2021 21:56 Labioplastika cena

Dobrý den, na vašich stránkách jsem se dočetla, že labioplastiku je možné provádět i v celkové anestezii. Jak se v tom případě změní celková cena za zákrok?
Děkuji za odpověď.

Cena operace " Labioplastika " se při provedení v celkové ambulantní anestezii zvýší o 10 500 Kč a budete si muset přinést interní předoperační vyšetření. Celkem by tedy operace stála 11 500 + 10 500 = 22 000 Kč

28.9.2020 23:46 Labioplastika

Dobrý den ,
chtěla bych se na Vás obrátit s možností využít vašich šikovných rukou . A podstoupit labioplastiku. Už dlouho přemýšlím a dost se stydím a čtu hodně recenzi . Jdu do toho . Jen bydlím v Praze . Chtěla bych se s Vámi nějak domluvit :) a jaká by byla cena . Nebo jestli chcete poslat také nějaké fotografie nebo informace .
Realizace by proběhla na začátku roku 2021.
Děkuji Vám moc za odpověď

Děkuji za důvěru. Cena zákroku je 11 500 Kč a tato cena zahrnuje vše co se zákrokem souvisí pokud je proveden ambulantně v místním znecitlivění (nejobvyklejší způsob). Na našich stránkách si přečtěte všeobecnou informaci k tomuto zákroku, a pokud v ní nenajdete nic na co by jste se chtěla předem informovat, můžete se na zákrok objednat bez předchozí Konzultace. termíny zákroku ( i konzultace nebo vyšetření) lze z organizačních důvodů objednat/zeptat pouze telefonicky na 549 240 048 nebo 734 253 557. Volejte v době 8-14 hod. Vše ostatní se dozvíte na našich stránkách rovněž. S pozdravem Dr. Štěpán

24.9.2020 03:53 Labioplastika

Dobrý den,
Obracím se na Vás si dotazem, zdálo bych mohla přijít na konzultaci ohledně labioplastiky. Je mi 23, a jsem dost sportovně aktivní, a dost mě to obtěžuje.

Děkuji za odpověď

Ano mohla. Na našich stánkách se dočtete, že se můžete objednat a jak. - Z organizačních důvodů jen telefonicky na 549240048 nebo 734 253 557 .

30.8.2020 13:47 Labioplastika

Dobry den, chci se zeptat umožňujete hradit zakrok na splátky. Jsem na mateřské dovolené a trapi me tento problem od malička. Dekuji za odpověď

Lituji, ale úhrada na splátky není možná. Doporučuji vypůjčit si peníze od organizace, která se těmito službami zabývá.

27.8.2020 09:25 Labioplastika

Dobrý den, kdy je možný termín labioplastiky? Děkuji

Lituji, ale na termíny konzultace/vyšetření i zákroku se lze z organizačních důvodů objednat/zeptat pouze telefonicky na 549 240 048 nebo 734 253 557. Předpokládám, že nejbližší volný termín by mohl být do 3 týdnů. S pozdravem Dr. Štěpán

Více dotazů na téma labioplastika naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies.Rozumím