Intimní partie <span>mužská obřízka (cirkumcize)</span>

Intimní partie mužská obřízka (cirkumcize)

Obřízka

Stručný popis zákroku

Zákrok při němž je zcela nebo částečně odstraněna předkožka na žaludu penisu, se nazývá obřízka nebo latinsky cirkumcize.

Pro koho je zákrok vhodný?

Zákrok se provádí z důvodů hygienických, rituálních nebo na přání klienta většinou ambulantně v místním umrtvení. Někdy se zákrok provádí jako řešení fimózy – zúžení předkožky, kterou nelze přetáhnout přes žalud. Chirurgický zákrok nevyžaduje u zdravého muže žádnou zvláštní přípravu ani vyšetření.

Před operací, konzultace, objednání termínu

Osobní konzultace před objednáním na zákrok je výhodná, ale při znalosti obsahu této informace není nutná. Podrobná informace o zákroku a zodpovězení všech dotazů klienta je potom provedena před vlastním zákrokem.

Na konzultaci nebo zákrok je z organizačních důvodů možné objednat se jen telefonicky na +420 549 240 048. Dohodnutý termín je platný po uhrazení rezervačního poplatku.

Jak se operace provádí

Na předkožce se vyznačí linie řezu, kterou lze většinou vést podle přání klienta. Potom se předkožka umrtví injekcemi. Tato část zákroku není příjemná a lze se jí vyhnout provedením zákroku v některém typu analgosedace nebo anestézie. Zákrok se prodraží a je nutné interní předoperační vyšetření. Část předkožky se odřízne. Vedení řezů je komplikovanější než by odpovídalo naznačené linii. Je to z důvodu pružnosti budoucí jizvy. Po zastavení krvácení jsou oba listy předkožky, vnitřní a vnější, sešity vstřebatelným stehem, který není nutné vyndávat.

Pooperační průběh a doporučení

Po zákroku není nezbytná pracovní neschopnost a nejsou bolesti, které by vyžadovaly tlumení léky. Nástup bolestí v následujících dnech je spíše signálem infekce v ráně, která je v této krajině častá i když nezávažná. Lze jí předejít zvýšenou hygienou a desinfekcí rány 2x denně desinfekčním roztokem který dostanete při zákroku. Pokud se stav rychle neupraví, je nutná kontrola. Při optimálním průběhu hojení se rány zhojí asi do týdne a stehy vypadnou do 10 dní. I při komplikovaném průběhu se hojení neprotáhne nad 3 týdny.

Cena mužské obřízky

10 000 Kč

Kompletní ceník

Zeptejte se nás

Dotazy budou v poradně zveřejněny anonymně (bez jména a e-mailu).

Pokud doplníte e-mail přijde Vám upozornění, že dotaz byl zodpovězen.

Nejnovější zodpovězené dotazy

26.11.2019 12:06 Hojení po zákroku

Dobrý den,
Po jak dlouhé době, za předpokladu že se vše hojí jak má, je možné začít s masturbací a pohlavním stykem? Toto jsem zapomněl probrat s lékařem a na každé stránce se dočtu něčeho jiného.
Děkuji

Asi po 14 dne v případě nekomplikovaného hojení jak píšete. Je podstatné jestli budou použitý odbouratelné stehy - vypadnou za 14 -21 dní. Neodbouratelné stehy be se vytahovaly nejpozději po 14 dnech.

8.11.2019 09:30 Fimóza

Dobrý deň. Můjmu partner má 31 rokov a pravdepodobne má problemy so súženou predkožkou. Má bolesti pri pohlavnom styku, aj pri erekcii. Miesto zúženia má hodne začervenané a vravel mi, že má pocit akoby mu praskala pri sexe. Spůsobuje mu to zdravotné komplikácie a ja by som bola nerada keby to prerástlo do niečoho vážnejšieho. Vyriešila by túto situáciu obriezka? Ďalej sa chcem spýtať ako je to so samotným zákrokom. Niekde som našla, že hradený poisťovňou nie je pokiaľ je to v rámci estetického zákroku. No pokiaľ je to zdravotný problém prepláca to poisťovňa. Je to naozaj tak? Žijeme na Južnej Morave a poisťovňu máme VZP . Ďakujem za vašu odpoveď.

Váš partner má jednoznačně nárok na provedení operace účet zdravotní pojišťovny = pro něj zadarmo. Není to však možné na každém pracovišti. Většinou je to možné jen na chirurgichkých nebo urologických pracovištích nemocnic. Je potřeba se zeptat. Na našem pracovišti tyto operace provádíme, ale žádná ZP je u nás nehradí.
Obřízka je skutečně řešením situace vašeho partnera, jak se správně domníváte.

15.10.2019 15:05 Obřízka

Dobrý den. Je mi 28 let a mám problémy s předkožkou. V normálním stavu jde přetáhnout. Při erekci nejde přetáhnout ani do poloviny žaludu. Max jen do čtvrtiny. Předtím mně to neomezovalo, ale teď už s tím mám větší problémy a už je mi to často nepříjemné. Často se mi jak kdyby “lepí” předkožka k žaludu a občas to i svědí.
S hygienou nemám problém. Na to si naopak potrpím.
Cítím jakoby nateklou předkožku a jde to potom celkem špatně přetáhnout i v klidovém stavu.
Vše tohle začalo v době, kdy jsem dobral antibiotika. Pak jsem to mazal mastí canesten a chvíli to bylo ok.
Ale často se to vrací.
O obřízce už přemýšlím hodně hodně dlouho, ale nevím kam přesně jít a mám strach, že se to bude dlouho hojit a nebudu moct chodit do práce. Také mně trápí vzhled po operaci. Co jsem se díval na internetu, tak spíš bych chtěl obřízku úplnou a aby byla jizva dál od žaludu a aby byla kůže pěkně napnutá. Co si o tom prosím myslíte jak mi můžete poradit a co by jste mi doporučili? Je obřízka už jediná možnost pro mne? Děkuji mnohokrát za odpověď.

Obřízka není pro vás jediná možnost. Léčení mastmi, které jste už prováděl, je také možné. Doporučil by vám ho dermatolog nebo urolog. Ostatní informace o zákroku si můžete přečíst na našich stránkách. V případě, že se pro operaci rozhodnete, můžete objednejte se na konzultaci, kde se můžete zeptat na podrobnosti zákroku.

24.9.2019 11:07 Citlivost po obřízce

Dobrý den, přítel podstoupil, ze zdravotních důvodů obřízku. Bohužel i půl roku po zákroku, má neustále problémy se vzrušivostí. Stačí velice málo a dojde k ejakulaci. Stačí stimulace chvilinku před stykem a nebo styk pár vteřin. Co s tím?
Děkuji za odpověď.

Problém pravděpodobně s obřízkou nesouvisí. Jedná se o předčasnou ejakulaci a doporučuji se obrátit na sexuologa.

3.9.2019 16:31 Optani

Dobrý den chtěl bych se zeptat,chtěl bych odstranit obřízku penisu,s manželkou když spime ,tak se mi tam dělají takové bílé pupinky,manželka jsi moc přeje abych šel na obřízku, vše rád uhradim,děkuji vám moc.

Na operaci se lze z organizačních důvodů objednat pouze telefonicky na 549 240 048 nebo 734 253 557 a konzultace stojí 400 Kč. V případě, že by byl zákrok proveden je i konzultace zdarma. Na stránkách našeho pracoviště také najdete všeobecné informace o této operaci. Tyto informace rovněž dostanete, když se nejdříve objednáte na tak zvanou konzultaci.
S pozdravem Dr. Štěpán

S pozdravem Dr. Štěpán

1.9.2019 11:08 Dotaz

Dobrý den chtěla bych se vás zeptat,manžel by chtěl udělat obřízku u penise,je to možné se s vámi domluvit,nebo musí mít na ke doporučení od lékaře, děkuji vám moc

Protože se jedná o zákrok, který si pacient platí, není nutné žádné doporučení.

Více dotazů na téma obřízka naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies.Rozumím