Intimní partie <span>mužská obřízka (cirkumcize)</span>

Intimní partie mužská obřízka (cirkumcize)

Obřízka

Stručný popis zákroku

Zákrok při němž je zcela nebo částečně odstraněna předkožka na žaludu penisu, se nazývá obřízka nebo latinsky cirkumcize.

Pro koho je zákrok vhodný?

Zákrok se provádí z důvodů hygienických, rituálních nebo na přání klienta většinou ambulantně v místním umrtvení. Někdy se zákrok provádí jako řešení fimózy – zúžení předkožky, kterou nelze přetáhnout přes žalud. Chirurgický zákrok nevyžaduje u zdravého muže žádnou zvláštní přípravu ani vyšetření.

Před operací, konzultace, objednání termínu

Osobní konzultace před objednáním na zákrok je výhodná, ale při znalosti obsahu této informace není nutná. Podrobná informace o zákroku a zodpovězení všech dotazů klienta je potom provedena před vlastním zákrokem.

Na konzultaci nebo zákrok je z organizačních důvodů možné objednat se jen telefonicky na +420 549 240 048. Dohodnutý termín je platný po uhrazení rezervačního poplatku.

Jak se operace provádí

Na předkožce se vyznačí linie řezu, kterou lze většinou vést podle přání klienta. Potom se předkožka umrtví injekcemi. Tato část zákroku není příjemná a lze se jí vyhnout provedením zákroku v některém typu analgosedace nebo anestézie. Zákrok se prodraží a je nutné interní předoperační vyšetření. Část předkožky se odřízne. Vedení řezů je komplikovanější než by odpovídalo naznačené linii. Je to z důvodu pružnosti budoucí jizvy. Po zastavení krvácení jsou oba listy předkožky, vnitřní a vnější, sešity vstřebatelným stehem, který není nutné vyndávat.

Pooperační průběh a doporučení

Po zákroku není nezbytná pracovní neschopnost a nejsou bolesti, které by vyžadovaly tlumení léky. Nástup bolestí v následujících dnech je spíše signálem infekce v ráně, která je v této krajině častá i když nezávažná. Lze jí předejít zvýšenou hygienou a desinfekcí rány 2x denně desinfekčním roztokem který dostanete při zákroku. Pokud se stav rychle neupraví, je nutná kontrola. Při optimálním průběhu hojení se rány zhojí asi do týdne a stehy vypadnou do 10 dní. I při komplikovaném průběhu se hojení neprotáhne nad 3 týdny.

Cena mužské obřízky

Kompletní ceník

Zeptejte se nás

Dotazy budou v poradně zveřejněny anonymně (bez jména a e-mailu).

Pokud doplníte e-mail přijde Vám upozornění, že dotaz byl zodpovězen.

Stránka je chráněna službou reCAPTCHA a zásadami ochrany osobních údajů a smluvními podmínkami Google.

Nejnovější zodpovězené dotazy

9.5.2024 23:10 obrizka

Dobry den. Chci se zeptat na muzskou obrizku. Co jsem se docetl na vasich strankach, tak je cena 15000. Plus 400 konzultace. Ale rad bych vedel kolik by stala celonarkoza. A jeste jestli po zakroku muzu normalne chodit do prace. dekuji za odpoved.

Lituji, ale rozsah odpovědi přesahuje možnosti této elektronické komunikace. Objednejte se na konzultaci. Cena operace v narkóze by přesáhla 30 000 Kč. Do práce chodit normálně po operaci můžete. Cena konzultace je zahrnuta v ceně 15 000 Kč.

28.4.2024 07:05 Obřízka

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat jestli provádíte obřízku u novorozenců?
S pozdravem

Lituji ale neprovádím.

27.2.2024 12:00 Obřízka u mužů

Dobrý den, měl bych dotaz ohledně obřízky u mužů jaká by byla celková cena. A je zákrok bezbolestný? Děkuji vám za odpověď a přeji krásný den.

Všechny odpovědi najdete na našich stránkách. Zákrok bezbolestný není.

28.9.2023 09:32 Mužská obřízka

Dobrý den, měla bych zájem o mužskou obřízku pro mého muže.
Bylo by možné domluvit konzultaci na 24.10 .
Děkuji za odpověď Koberova

Na konzultaci je možné se objednat pouze telefonicky. Volejte 549240048 nebo 734253557 v době od 8 do 14 hod. Konzultace stojí 400 Kč. Dr. Štěpán

24.7.2023 19:08 Obřízka

Dobrý den, provádíte prosím obřízku i u novorozených chlapců? Děkuji za odpověď, Petra Önder

Ne neprovádíme, protože je nutná celková anestezie a tu provádímepouze u dospělých.

19.4.2023 19:13 Informace o obřizce

Dobry den. Chtel bych se vas zeptat se o obřizce.Jsem ukrajinec a chtel bych udelat vysokou obrizku.Co k tomu potrebuju,a za kolik schuzek by sme mohli ju udelat? Děkuji.

Omlouvám se za opožděnou reakci. Objednejte se telefonicky na konzultaci ( tel. 603 246 596). Potom by jste už přišel jenom na operaci. Váš druhý dotaz : "za kolik schuzek by sme mohli ju udelat?" Za 2 schůzky = konzultace + operace.

Více dotazů na téma obřízka naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies.Rozumím