Intimní partie <span>mužská obřízka (cirkumcize)</span>

Intimní partie mužská obřízka (cirkumcize)

Obřízka

Stručný popis zákroku

Zákrok při němž je zcela nebo částečně odstraněna předkožka na žaludu penisu, se nazývá obřízka nebo latinsky cirkumcize.

Pro koho je zákrok vhodný?

Zákrok se provádí z důvodů hygienických, rituálních nebo na přání klienta většinou ambulantně v místním umrtvení. Někdy se zákrok provádí jako řešení fimózy – zúžení předkožky, kterou nelze přetáhnout přes žalud. Chirurgický zákrok nevyžaduje u zdravého muže žádnou zvláštní přípravu ani vyšetření.

Před operací, konzultace, objednání termínu

Osobní konzultace před objednáním na zákrok je výhodná, ale při znalosti obsahu této informace není nutná. Podrobná informace o zákroku a zodpovězení všech dotazů klienta je potom provedena před vlastním zákrokem.

Na konzultaci nebo zákrok je z organizačních důvodů možné objednat se jen telefonicky na +420 549 240 048. Dohodnutý termín je platný po uhrazení rezervačního poplatku.

Jak se operace provádí

Na předkožce se vyznačí linie řezu, kterou lze většinou vést podle přání klienta. Potom se předkožka umrtví injekcemi. Tato část zákroku není příjemná a lze se jí vyhnout provedením zákroku v některém typu analgosedace nebo anestézie. Zákrok se prodraží a je nutné interní předoperační vyšetření. Část předkožky se odřízne. Vedení řezů je komplikovanější než by odpovídalo naznačené linii. Je to z důvodu pružnosti budoucí jizvy. Po zastavení krvácení jsou oba listy předkožky, vnitřní a vnější, sešity vstřebatelným stehem, který není nutné vyndávat.

Pooperační průběh a doporučení

Po zákroku není nezbytná pracovní neschopnost a nejsou bolesti, které by vyžadovaly tlumení léky. Nástup bolestí v následujících dnech je spíše signálem infekce v ráně, která je v této krajině častá i když nezávažná. Lze jí předejít zvýšenou hygienou a desinfekcí rány 2x denně desinfekčním roztokem který dostanete při zákroku. Pokud se stav rychle neupraví, je nutná kontrola. Při optimálním průběhu hojení se rány zhojí asi do týdne a stehy vypadnou do 10 dní. I při komplikovaném průběhu se hojení neprotáhne nad 3 týdny.

Cena mužské obřízky

11 500Kč

Kompletní ceník

Zeptejte se nás

Dotazy budou v poradně zveřejněny anonymně (bez jména a e-mailu).

Pokud doplníte e-mail přijde Vám upozornění, že dotaz byl zodpovězen.

Nejnovější zodpovězené dotazy

21.12.2020 23:32 Obřízka

Dobrý den mám problém ze při erekci mi nejde stáhnout předkožka. V normálním stavu jo ale občas nejde moc dobře vrátit zpátky. Je potřeba obřízka?

Obřízka není nezbytná, protože kůže předkožky se dá za normálních okolností uvolnit častým a opakovaným přetahováním přes žalud při erekci. Kdyby však tento postup k rozšíření předkožky nevedl, je obřízka nutná. Stav kdy předkožku nelze vrátit se nazývá parafimóza a zejména v erekci jde o stav bolestivý a v jistém smyslu i nebezpečný zdraví.

7.12.2020 14:37 Obřízka

Dobrý den,
na základě mého vyšetření bych měl podstoupit obřízku.
Mohu se zeptat, zda by byl volný termín a kdy nejdříve.

Můj lékař zákrok stále odsouvá.
Já bych to chtě řešit.

Děkuji a přeji hezký den

Lituji, ale na termíny zákroku ( i konzultace nebo vyšetření) lze z organizačních důvodů objednat/zeptat pouze telefonicky na 549 240 048 nebo 734 253 557. Volejte v době 8-14 hod. Navíc u nás by jste zákrok platil a stál by 11 500Kč. S pozdravem Dr. Štěpán

26.10.2020 17:42 obrizka

Dobry den,
mam delsi dobu pri erekci problem s predkozkou, ktera mi skrti ud po stazeni pri soulozi a chci se tedy predkozky zbavit....cena 11500,-CZK neni problem rad ji zaplatim - prosim o mozne terminy, kdy toto lze absolvovat vcetne nutnosti do kdy nemuzu normalne pracovne fungovat. moc dekuji Roman

Lituji, ale na termíny zákroku ( i konzultace nebo vyšetření) lze z organizačních důvodů objednat/zeptat pouze telefonicky na 549 240 048 nebo 734 253 557. Volejte v době 8-14 hod.
Všeobecné informace o zákroku najdete na našich stránkách. Po obřízce není pracovní neschopnost nezbytná. Záleží však na konkrétním povolání. Objednat se před zákrokem na konzultaci není nezbytné ale je to výhodné. S pozdravem Dr. Štěpán

17.10.2020 13:51 Po operaci

dobry den, včera jsem podstoupil zakrok úplně obrizky v FNHK. Chtěl bych se zeptat, jak je to po operaci? Penis je ted velmi citlivý, přejde to a bude to jako dříve s obrizkou tzn. nebude me nic dráždit a nebude se mi zalud lepit na spodní prádlo ani kůžy? a k tomu mám půlku žaludu úplně rudou, je toto v poradku? diky za odpoved

Doporučuji obrátit se přímo na operatéra.

17.9.2020 02:02 Uplna obrizka

Jsem tyden po uplne obrizce ze zdravotnich duvodu. Bude muj penis stejneho rozmeru, nebo se kvuli sesiti muze nejak stahnout?A bude sex prijemny? Dekuji

Doporučuji obrátit se na svého operatéra, ale orientačně lze říci, že penis bude stejného rozměru a sex bude po zhojení stejný jako dříve.

11.8.2020 12:59 obrizka

Dobrý den chtěl bych se zeptat jak dlouhou dobu do předu se musí nahlásit Obřízka a jestli po zákroku můžu dělat fyzickou práci nebo si musím vzít pracovní neschopnost děkuji za odpověd

Volný termín na operaci je přibližně za 3-5 týdnů od objednání. Neschopenka není nutná o každého ale záleží na tom jakou konkrétní fyzickou práci děláte. Když je neschopenka potřeba, stačí většinou týden.

Více dotazů na téma obřízka naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies.Rozumím