Intimní partie <span>mužská obřízka (cirkumcize)</span>

Intimní partie mužská obřízka (cirkumcize)

Obřízka

Stručný popis zákroku

Zákrok při němž je zcela nebo částečně odstraněna předkožka na žaludu penisu, se nazývá obřízka nebo latinsky cirkumcize.

Pro koho je zákrok vhodný?

Zákrok se provádí z důvodů hygienických, rituálních nebo na přání klienta většinou ambulantně v místním umrtvení. Někdy se zákrok provádí jako řešení fimózy – zúžení předkožky, kterou nelze přetáhnout přes žalud. Chirurgický zákrok nevyžaduje u zdravého muže žádnou zvláštní přípravu ani vyšetření.

Před operací, konzultace, objednání termínu

Osobní konzultace před objednáním na zákrok je výhodná, ale při znalosti obsahu této informace není nutná. Podrobná informace o zákroku a zodpovězení všech dotazů klienta je potom provedena před vlastním zákrokem.

Na konzultaci nebo zákrok je z organizačních důvodů možné objednat se jen telefonicky na +420 549 240 048. Dohodnutý termín je platný po uhrazení rezervačního poplatku.

Jak se operace provádí

Na předkožce se vyznačí linie řezu, kterou lze většinou vést podle přání klienta. Potom se předkožka umrtví injekcemi. Tato část zákroku není příjemná a lze se jí vyhnout provedením zákroku v některém typu analgosedace nebo anestézie. Zákrok se prodraží a je nutné interní předoperační vyšetření. Část předkožky se odřízne. Vedení řezů je komplikovanější než by odpovídalo naznačené linii. Je to z důvodu pružnosti budoucí jizvy. Po zastavení krvácení jsou oba listy předkožky, vnitřní a vnější, sešity vstřebatelným stehem, který není nutné vyndávat.

Pooperační průběh a doporučení

Po zákroku není nezbytná pracovní neschopnost a nejsou bolesti, které by vyžadovaly tlumení léky. Nástup bolestí v následujících dnech je spíše signálem infekce v ráně, která je v této krajině častá i když nezávažná. Lze jí předejít zvýšenou hygienou a desinfekcí rány 2x denně desinfekčním roztokem který dostanete při zákroku. Pokud se stav rychle neupraví, je nutná kontrola. Při optimálním průběhu hojení se rány zhojí asi do týdne a stehy vypadnou do 10 dní. I při komplikovaném průběhu se hojení neprotáhne nad 3 týdny.

Cena mužské obřízky

11 500Kč

Kompletní ceník

Zeptejte se nás

Dotazy budou v poradně zveřejněny anonymně (bez jména a e-mailu).

Pokud doplníte e-mail přijde Vám upozornění, že dotaz byl zodpovězen.

Nejnovější zodpovězené dotazy

12.2.2020 11:55 Obrizka

Dobrý den, zajímala by mne cena úplně obrizky při celkové anestezii a také nutná délka pobytu v nemocnici po zákroku. Dalo by se dále v anestezii při provedení obrizky, odstranit některá znaménka a upravit jizvy na hlavně a obličeji? Děkuji za odpověď.

Cena obřízky je 11 500 + celková ambulantní anestezie 10 500 Kč + odstranění prvního mateřského znaménka 1000 - 1200 + 500Kč za každé další. Zákrok by byl proveden ráno a k večeru by vás nekdo musel odvézt domů. Nesmíte být první noc po zákroku sám doma.
Na konzultaci i zákrok se lze z organizačních důvodů objednat pouze telefonicky na 549 240 048 nebo 734 253 557 a konzultace stojí 400 Kč. V případě, že by byl zákrok proveden je i konzultace zdarma.
S pozdravem Dr. Štěpán

4.2.2020 13:16 Zranění předkožky

Dobrý den. V nedávné době se mi stala nehoda. Při sexu se mi trochu natrhlo místo kde je předkožka přidělaná k penisu. Myslím takovou tu "šňůrku". Časem se to zlepšilo ale později při dalším sexu se pravděpodobně místo zranilo ještě víc a nyní když chci předkožku úplně přetáhnout přes žalud tak to v jednu chvíli začne bolet. Při onanování to vůbec nevadí ale při sexu kdy se předkožka chce odhrnout tak to bolí. Chci se zeptat co s tím. Domnívám se že jedním z řešení je asi obřízka ale té se chci ze všeho nejvíc vyhnout jelikož mám jednak strach a taky mám informaci že po obřízce není sex a hlavně orgasmus tak stimulující a uspokojující. Děkuji za odpověď.

Je poměrně dobrá naděje, že obtíže postupně samy od sebe vymizí. Provedení obřízky nemá na sexuální uspokojení žádný vliv.

1.2.2020 20:41 Musím jít na obřízku

Dobrý den je mi 16 let a nejde mi př erekci přetáhnout předkožka přes žalut nechci to řešit přes operaci šlo by to i jinak

Pokoušejte se opatrně, opakovaně a často přetahovat předkožku při erekci. Kůže se postupně roztáhne, uvolní a operace nebude nutná.

28.1.2020 16:09 Obřízka

Dobrý den, chtěla jsem se Vás zeptat jestli provádíte obřízku i u dítěte. Synovi jsou 3 roky. A jaké vyšetření bychom měli mít? děkuji za odpověď

Omlouvám se za opožděnou reakci - dovolená. Zákrok by bylo nutné provést v celkové anestezii a na to nejsme u dětí zařízeni. Obřízku provádím, ale ne u malých dětí.

S pozdravem Dr. Štěpán

27.1.2020 12:30 Obřízka

Dobrý den,
Rád bych podstoupil obřízku ze zdravotních důvodů, ale mám otázky ohledně hojení. Můžu se zeptat, jak dlouho trvá následné hojení a jak to vypadá? Prý jsou značné otoky v místě vnitřní předkožky a jak dlouho trvají?
Děkuji.

Hojení trvá 1-3 týdny. Při obřízce se předkožka odstraňuje, po operaci ji nemáte, proto nemůže otékat. Doporučuji objednat se na konzultaci a přečíst si všeobecnou informaci o zákroku na našich stránkách.

24.1.2020 20:06 Obřízka

Bylo by možné udělat obřízku pro miminko? (5 měsíců)

Omlouvám se za opožděnou reakci - dovolená. Zákrok by bylo nutné provést v celkové anestezii a na to nejsme u dětí zařízeni.

S pozdravem Dr. Štěpán

Více dotazů na téma obřízka naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies.Rozumím