Intimní partie <span>mužská obřízka (cirkumcize)</span>

Intimní partie mužská obřízka (cirkumcize)

Obřízka

Stručný popis zákroku

Zákrok při němž je zcela nebo částečně odstraněna předkožka na žaludu penisu, se nazývá obřízka nebo latinsky cirkumcize.

Pro koho je zákrok vhodný?

Zákrok se provádí z důvodů hygienických, rituálních nebo na přání klienta většinou ambulantně v místním umrtvení. Někdy se zákrok provádí jako řešení fimózy – zúžení předkožky, kterou nelze přetáhnout přes žalud. Chirurgický zákrok nevyžaduje u zdravého muže žádnou zvláštní přípravu ani vyšetření.

Před operací, konzultace, objednání termínu

Osobní konzultace před objednáním na zákrok je výhodná, ale při znalosti obsahu této informace není nutná. Podrobná informace o zákroku a zodpovězení všech dotazů klienta je potom provedena před vlastním zákrokem.

Na konzultaci nebo zákrok je z organizačních důvodů možné objednat se jen telefonicky na +420 549 240 048. Dohodnutý termín je platný po uhrazení rezervačního poplatku.

Jak se operace provádí

Na předkožce se vyznačí linie řezu, kterou lze většinou vést podle přání klienta. Potom se předkožka umrtví injekcemi. Tato část zákroku není příjemná a lze se jí vyhnout provedením zákroku v některém typu analgosedace nebo anestézie. Zákrok se prodraží a je nutné interní předoperační vyšetření. Část předkožky se odřízne. Vedení řezů je komplikovanější než by odpovídalo naznačené linii. Je to z důvodu pružnosti budoucí jizvy. Po zastavení krvácení jsou oba listy předkožky, vnitřní a vnější, sešity vstřebatelným stehem, který není nutné vyndávat.

Pooperační průběh a doporučení

Po zákroku není nezbytná pracovní neschopnost a nejsou bolesti, které by vyžadovaly tlumení léky. Nástup bolestí v následujících dnech je spíše signálem infekce v ráně, která je v této krajině častá i když nezávažná. Lze jí předejít zvýšenou hygienou a desinfekcí rány 2x denně desinfekčním roztokem který dostanete při zákroku. Pokud se stav rychle neupraví, je nutná kontrola. Při optimálním průběhu hojení se rány zhojí asi do týdne a stehy vypadnou do 10 dní. I při komplikovaném průběhu se hojení neprotáhne nad 3 týdny.

Cena mužské obřízky

11 500Kč

Kompletní ceník

Zeptejte se nás

Dotazy budou v poradně zveřejněny anonymně (bez jména a e-mailu).

Pokud doplníte e-mail přijde Vám upozornění, že dotaz byl zodpovězen.

Nejnovější zodpovězené dotazy

8.4.2022 13:52 Obřízka

Dobré odpoledne! Odpovídáte zde na e-maily zákazníků?

Ano odpovídám. S pozdravem Dr. ŠTĚPÁN

4.4.2022 13:57 Obriezka

Dobrý deň chcem sa opýtať ak mám odporúčanie od doktora na obriezku ide to na poisťovňu alebo si ju platím sám Ďakujem za odpoveď

Lituji, ale obřízku nelze u nás provést na účet ZP v žádném případě. Obvykle je to možné na státních pracovištích urologie a chirurgie.

31.3.2022 13:50 Zarovnání kůže po obřízce

Dobrý den,
šlo by a jaká by byla zhruba cena zarovnání nerovné kůže po obřízce(jednalo by se o odstranění malých kožních vyčenělků na části místa, kde byly stehy)

Pokud nejste déle než 3 měsíce po operaci, tak kožní vyčenělky v místě stehů většinou vymizí samy. Jinak je zarovnání možné, ale cenu nedovedu stanovit aniž bych se mohl podívat na konkrétní stav. Objedejte se na kontrolu. Sestra se vás bude možná ptát, jestli se nechcete objednat na konzultaci, ale za tu by jste platil 400 Kč S pozdravem Dr. ŠTĚPÁN

24.3.2022 12:33 Obriezka

Dobrý deň mám otázku mám odporúčanie od doktora na obriezku. Platím niečo? Ci to ide na poistovnu? Ďakujem

Lituji, ale u nás nelze zákrok - obřízku provést na účet ZP. Stálo by vás to 12 500 Kč. Doporučuji kontaktovat chirurgii nebo urologii v některé větší nemocnici.

16.3.2022 17:29 Cirkumcize

Dobry den,
z důvodu nemoci mi přeložili zákrok (cirkumcizi) v nemocnici až na půlku května.
Mate nějaké termíny volné dříve?
Děkuji za odpověď

Lituji, ale na termíny zákroku ( i konzultace nebo vyšetření) lze z organizačních důvodů objednat/zeptat pouze telefonicky na 549 240 048 nebo 734 253 557. Volejte v době 8-14 hod. Myslím, že první volný termín by mohl být u nás v dubnu. Jsme ale pro vás nevýhodné pracoviště. Zákrok nelze u nás provádět na účet ZP a stál by vás 12 500 Kč. S pozdravem Dr. Štěpán

7.3.2022 09:55 Vysoký střih s uzdičkou.

Dobrý den.Potřebuji na operaci do konce tohoto měsíce.Vysoká obřízka s odstřižením předkožky.

Lituji, ale na termíny zákroku lze z organizačních důvodů objednat/zeptat pouze telefonicky na 549 240 048 nebo 734 253 557. Volejte v době 8-14 hod.
Obávám se však, že na obřízku už tento měsíc volný termín nemám. S pozdravem Dr. Štěpán

Více dotazů na téma obřízka naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies.Rozumím