Intimní partie <span>mužská obřízka (cirkumcize)</span>

Intimní partie mužská obřízka (cirkumcize)

Obřízka

Stručný popis zákroku

Zákrok při němž je zcela nebo částečně odstraněna předkožka na žaludu penisu, se nazývá obřízka nebo latinsky cirkumcize.

Pro koho je zákrok vhodný?

Zákrok se provádí z důvodů hygienických, rituálních nebo na přání klienta většinou ambulantně v místním umrtvení. Někdy se zákrok provádí jako řešení fimózy – zúžení předkožky, kterou nelze přetáhnout přes žalud. Chirurgický zákrok nevyžaduje u zdravého muže žádnou zvláštní přípravu ani vyšetření.

Před operací, konzultace, objednání termínu

Osobní konzultace před objednáním na zákrok je výhodná, ale při znalosti obsahu této informace není nutná. Podrobná informace o zákroku a zodpovězení všech dotazů klienta je potom provedena před vlastním zákrokem.

Na konzultaci nebo zákrok je z organizačních důvodů možné objednat se jen telefonicky na +420 549 240 048. Dohodnutý termín je platný po uhrazení rezervačního poplatku.

Jak se operace provádí

Na předkožce se vyznačí linie řezu, kterou lze většinou vést podle přání klienta. Potom se předkožka umrtví injekcemi. Tato část zákroku není příjemná a lze se jí vyhnout provedením zákroku v některém typu analgosedace nebo anestézie. Zákrok se prodraží a je nutné interní předoperační vyšetření. Část předkožky se odřízne. Vedení řezů je komplikovanější než by odpovídalo naznačené linii. Je to z důvodu pružnosti budoucí jizvy. Po zastavení krvácení jsou oba listy předkožky, vnitřní a vnější, sešity vstřebatelným stehem, který není nutné vyndávat.

Pooperační průběh a doporučení

Po zákroku není nezbytná pracovní neschopnost a nejsou bolesti, které by vyžadovaly tlumení léky. Nástup bolestí v následujících dnech je spíše signálem infekce v ráně, která je v této krajině častá i když nezávažná. Lze jí předejít zvýšenou hygienou a desinfekcí rány 2x denně desinfekčním roztokem který dostanete při zákroku. Pokud se stav rychle neupraví, je nutná kontrola. Při optimálním průběhu hojení se rány zhojí asi do týdne a stehy vypadnou do 10 dní. I při komplikovaném průběhu se hojení neprotáhne nad 3 týdny.

Cena mužské obřízky

10 000 Kč

Kompletní ceník

Zeptejte se nás

Dotazy budou v poradně zveřejněny anonymně (bez jména a e-mailu).

Pokud doplníte e-mail přijde Vám upozornění, že dotaz byl zodpovězen.

Nejnovější zodpovězené dotazy

13.11.2018 17:28 Obrizka uplna

Dobry,den chtel jsem se zeptat prodelal jsem kompletni obrizku ...2operace nejdriv incize mel jsem predkozku kompletme prirostlou k zaludu tak prvni operaci udelali nariznuti..mel jsem uz otvor jenom 2mm...pak kousek odrizly ...2operace bylo kompletni rozruseni srustu od zaludu...podarilo se jim to ale korunu zaludu mam na levej stane pulku.ven ale druha pulka respektive po obvode mam predkozku sesitou S Zaludem....koruna neni vydet.je to sesity s zaludem....je to normalni tahle technika nemam to za zaludem ale zalud je resektive ta koruna sesita s zaludem. Me doktor rikal ze ta predkozka -koruna...prirostla k zaludu...je to normalni.....ze to sesijou s zaludem....?prosim o odpoved

Lituji, ale nerozumím přesně dotazu a nedovedu proto odpovědět. Objednejte se na konzultaci.

23.10.2018 12:24 cirkumcize

Dobrý den, měl bych zájem asi o částečnou obřízku, ovšem v analgosedaci. Bolest moc dobře nesnáším. Vaše uvedená cena 10.000,-Kč ? Jak dlouho dopředu se musím objednat? Lze zákrok provést i v pátek (jsem z Prahy), abych hned nemusel do práce, popř.kolik je vhodné si vzít poté dovolené - přibližně ? Volím uvedené z hygienických i praktických důvodů. Mám předkožku dost vytahanou a v klidovém stavu je to až "chobot" a při močení je to nepříjemné pořád hlídat její stažení, jinak nelze dobře kontrolovat proud moči. Děkuji za info.

Vážený pane. Předpokládám, že chcete aby jste při zákroku necítil vůbec žádnou bolest. To při analgosedaci bohužel není možné. Byl by jste sice do jisté míry otupený, ale bolest by jste vnímal. Je to však nožné při ambulantní celkové anestezii a nejsem si jistý, jestli nemáte na mysli tuto možnost. Ráno v 8 hod přijdete, během zákroku budete spát, nebudete nic cítit a mezi 17 - 19 hod vás musí někdo odvézt domů. Nesmíte být během noci sám. Cena by se zvýšila o 9 500 Kč ( 10000 Kč obřízka + 9 500Kč celková ambulantní anestézie = 19 500 Kč, musíte si přinést interní předoperační vyšetření. Bez tohoto vyšetření není ambulantní anestézie možná.

3.10.2018 21:36 Obřízka

Dobrý den, mám takový delikátní problém a potřeboval bych z mnoha důvodů (včetně zdravotního) provést obřízku. Provádíte tento typ zákroku? Pokud ano, rád bych se zastavil na vyšetření/konzultaci. Děkuji,

Ano provádím. Podrobnější informace včetně všeobecné informace o tomto zákroku najdete na našich stránkách.

3.9.2018 09:34 obřízka

Dobrý den, asi před týden jsem posílal dotaz ( obřízka) a do dnešního dne nepřišla žádná odpověď. Můžete na můj dotaz odpovědět e-mailem děkuji.

Lituji, ale nevím o jaký dotaz se jedná. Pošlete ho prosím znovu a raději na stepan.david@tiscali.cz . S pozdravem Dr. Štěpán

27.8.2018 23:34 Pojistovna

Dobry den.Mam fimozu potvrzenou lekarem,ale v okresni nemocnici nechci podstoupit obrizku.Je to mozne u vas po objednani a plati zakrok v tomto pripade pojistovna?

Objednat se můžete telefonicky. Přečtěte si všeobecnou informaci o zákroku na našich stránkách. Lituji, ale ZP u nás tento zákrok nehradí. Podobná je situace i u ostatních plastických chirurgů.

20.8.2018 09:12 Obřízka

Dobrý den, mám dotaz, jsem od roku 2013 diabetik 2 typu a za poslední dva roky mívám často kvasinkovou infekci, vyřešila by tento problém obřízka. Děkuji za odpověď

Je pravděpodobné, že ano. Kvasinky mají v předkožkovém vaku dobré podmínky pro množení.

Více dotazů na téma obřízka naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies.Rozumím