Intimní partie <span>mužská obřízka (cirkumcize)</span>

Intimní partie mužská obřízka (cirkumcize)

Obřízka

Stručný popis zákroku

Zákrok při němž je zcela nebo částečně odstraněna předkožka na žaludu penisu, se nazývá obřízka nebo latinsky cirkumcize.

Pro koho je zákrok vhodný?

Zákrok se provádí z důvodů hygienických, rituálních nebo na přání klienta většinou ambulantně v místním umrtvení. Někdy se zákrok provádí jako řešení fimózy – zúžení předkožky, kterou nelze přetáhnout přes žalud. Chirurgický zákrok nevyžaduje u zdravého muže žádnou zvláštní přípravu ani vyšetření.

Před operací, konzultace, objednání termínu

Osobní konzultace před objednáním na zákrok je výhodná, ale při znalosti obsahu této informace není nutná. Podrobná informace o zákroku a zodpovězení všech dotazů klienta je potom provedena před vlastním zákrokem.

Na konzultaci nebo zákrok je z organizačních důvodů možné objednat se jen telefonicky na +420 549 240 048. Dohodnutý termín je platný po uhrazení rezervačního poplatku.

Jak se operace provádí

Na předkožce se vyznačí linie řezu, kterou lze většinou vést podle přání klienta. Potom se předkožka umrtví injekcemi. Tato část zákroku není příjemná a lze se jí vyhnout provedením zákroku v některém typu analgosedace nebo anestézie. Zákrok se prodraží a je nutné interní předoperační vyšetření. Část předkožky se odřízne. Vedení řezů je komplikovanější než by odpovídalo naznačené linii. Je to z důvodu pružnosti budoucí jizvy. Po zastavení krvácení jsou oba listy předkožky, vnitřní a vnější, sešity vstřebatelným stehem, který není nutné vyndávat.

Pooperační průběh a doporučení

Po zákroku není nezbytná pracovní neschopnost a nejsou bolesti, které by vyžadovaly tlumení léky. Nástup bolestí v následujících dnech je spíše signálem infekce v ráně, která je v této krajině častá i když nezávažná. Lze jí předejít zvýšenou hygienou a desinfekcí rány 2x denně desinfekčním roztokem který dostanete při zákroku. Pokud se stav rychle neupraví, je nutná kontrola. Při optimálním průběhu hojení se rány zhojí asi do týdne a stehy vypadnou do 10 dní. I při komplikovaném průběhu se hojení neprotáhne nad 3 týdny.

Cena mužské obřízky

9 000 Kč

Kompletní ceník

Zeptejte se nás

Dotazy budou v poradně zveřejněny anonymně (bez jména a e-mailu).

Pokud doplníte e-mail přijde Vám upozornění, že dotaz byl zodpovězen.

Nejnovější zodpovězené dotazy

22.5.2018 16:34 Spodni pradlo po obrizce

Dobry den,chci se zeptat jake spodni pradlo po obrizce ma pritel nosit aby se citil co nejlepe

Do zahojení spíše pevnější, upnuté, aby penis nevisel. Po zahojení je to už jedno.

11.5.2018 14:13 Obřízka

Dobrý den

Rád by jsem se objednal na obřízku z duvodu močení a hygieny
co je potřeba na objednání?

V každém případě si přečtěte všeobecnou informaci o tomto zákroku na našich stránkách. Potom se můžete objednat přímo na zákrok nebo na takzvanou konzultaci ( viz záložka v horním části). Objednání je z organizačních důvodů možné pouze telefonicky na 549240048, nebo 734 253 557.

10.5.2018 19:01 Obřízka

Občas má manželka výtoky a přenáší to na mě a pak já na ní. Chtěl bych se zeptat na obřízka, líbí se my že je to hygienictejsi a estetické jenže tolik peněz naráz nemam

Obřízka by mohla problémy nepatrně zmírnit, ale v žádném případě ne odstranit.

19.2.2018 23:30 Krátká předkožka

Dobry den. Chtela bych se zeptat, zda je mozne provest u dospeleho castecnou plastiku / prodlouzeni predkozky po operaci fimozy v detstvi. V klidovem stavu je treba za predkozku silne zatahnout, aby prekryla zalud. Pri erekci dochazi obcas k natrzeni uzdicky. Dekuji za odpoved.

Prodloužení předkožky nelze provést.

17.12.2017 02:01 Obřízka

Dobrý den , již nějaký čas se rozmýšlím nad zákrokem (obřízky) a chtěl bych se zeptat kdybych měl vážný zájem po jaké době by bylo možné zákrok podstoupit od domluvení se.
Děkuji za odpověď

Nejbližší volný termín na tento zákrok je si 3 týdny od objednání. Začátkem ledna se termíny prodlouží.

10.12.2017 15:50 Platí obřízku pojišťovna?

Dobrý den chci se zeptat jestli obřízku platí i pojištivna mám problém když mám stopořenej penis nejde mi přes zalud přetáhnout předkožka . Jakou obřízku doporučujete jaka je doma hojení a doma hospitalizace , je nutné být na neschopence ?

Ve vašem případě máte pravděpodobně nárok ne úhradu obřízky zdravotní pojišťovnou. To však není možné na každém pracovišti, které tento zákrok provádí. U nás to například možné není. Doporučoval bych obřízku úplnou /celkovou.
Ostatní odpovědi a informace o této operaci najdete ne našich stránkách v záložce "Obřízka".

Více dotazů na téma obřízka naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies.Rozumím