Intimní partie <span>mužská obřízka (cirkumcize)</span>

Intimní partie mužská obřízka (cirkumcize)

Obřízka

Stručný popis zákroku

Zákrok při němž je zcela nebo částečně odstraněna předkožka na žaludu penisu, se nazývá obřízka nebo latinsky cirkumcize.

Pro koho je zákrok vhodný?

Zákrok se provádí z důvodů hygienických, rituálních nebo na přání klienta většinou ambulantně v místním umrtvení. Někdy se zákrok provádí jako řešení fimózy – zúžení předkožky, kterou nelze přetáhnout přes žalud. Chirurgický zákrok nevyžaduje u zdravého muže žádnou zvláštní přípravu ani vyšetření.

Před operací, konzultace, objednání termínu

Osobní konzultace před objednáním na zákrok je výhodná, ale při znalosti obsahu této informace není nutná. Podrobná informace o zákroku a zodpovězení všech dotazů klienta je potom provedena před vlastním zákrokem.

Na konzultaci nebo zákrok je z organizačních důvodů možné objednat se jen telefonicky na +420 549 240 048. Dohodnutý termín je platný po uhrazení rezervačního poplatku.

Jak se operace provádí

Na předkožce se vyznačí linie řezu, kterou lze většinou vést podle přání klienta. Potom se předkožka umrtví injekcemi. Tato část zákroku není příjemná a lze se jí vyhnout provedením zákroku v některém typu analgosedace nebo anestézie. Zákrok se prodraží a je nutné interní předoperační vyšetření. Část předkožky se odřízne. Vedení řezů je komplikovanější než by odpovídalo naznačené linii. Je to z důvodu pružnosti budoucí jizvy. Po zastavení krvácení jsou oba listy předkožky, vnitřní a vnější, sešity vstřebatelným stehem, který není nutné vyndávat.

Pooperační průběh a doporučení

Po zákroku není nezbytná pracovní neschopnost a nejsou bolesti, které by vyžadovaly tlumení léky. Nástup bolestí v následujících dnech je spíše signálem infekce v ráně, která je v této krajině častá i když nezávažná. Lze jí předejít zvýšenou hygienou a desinfekcí rány 2x denně desinfekčním roztokem který dostanete při zákroku. Pokud se stav rychle neupraví, je nutná kontrola. Při optimálním průběhu hojení se rány zhojí asi do týdne a stehy vypadnou do 10 dní. I při komplikovaném průběhu se hojení neprotáhne nad 3 týdny.

Cena mužské obřízky

10 000 Kč

Kompletní ceník

Zeptejte se nás

Dotazy budou v poradně zveřejněny anonymně (bez jména a e-mailu).

Pokud doplníte e-mail přijde Vám upozornění, že dotaz byl zodpovězen.

Nejnovější zodpovězené dotazy

3.9.2018 09:34 obřízka

Dobrý den, asi před týden jsem posílal dotaz ( obřízka) a do dnešního dne nepřišla žádná odpověď. Můžete na můj dotaz odpovědět e-mailem děkuji.

Lituji, ale nevím o jaký dotaz se jedná. Pošlete ho prosím znovu a raději na stepan.david@tiscali.cz . S pozdravem Dr. Štěpán

27.8.2018 23:34 Pojistovna

Dobry den.Mam fimozu potvrzenou lekarem,ale v okresni nemocnici nechci podstoupit obrizku.Je to mozne u vas po objednani a plati zakrok v tomto pripade pojistovna?

Objednat se můžete telefonicky. Přečtěte si všeobecnou informaci o zákroku na našich stránkách. Lituji, ale ZP u nás tento zákrok nehradí. Podobná je situace i u ostatních plastických chirurgů.

20.8.2018 09:12 Obřízka

Dobrý den, mám dotaz, jsem od roku 2013 diabetik 2 typu a za poslední dva roky mívám často kvasinkovou infekci, vyřešila by tento problém obřízka. Děkuji za odpověď

Je pravděpodobné, že ano. Kvasinky mají v předkožkovém vaku dobré podmínky pro množení.

15.8.2018 21:57 Úplná obrizka

Dobrý den, cca před rokem mi byla provedena obrizka v Kroměřížske nemocnici z důvodu fimozi. Ale obrizka byla provedena jen částečná tedy (nízká). Zalud mám v některých místech stále po roce citlivý a to vyvolaná nepříjemné pocity pri sportu , chůzy a dalších aktivitách . Proto bych měl zájem o provedení úplné tedy (vysoké ) obrizky, a tímto bych se prosím chtěl objednat na osobní konzultaci . Popřípadě mohu zaslat foto a rovnou se objednat na zákrok. Moc předem děkuji za odpověď .

Obávám se, že úplná obřízka (žalud by byl zcela obnažen a nebyl by nikde kryt/chráněn předkožkou) by stav pouze zhoršila. Jestli přesto uvažujete o operaci, rozhodně se objednejte nejdříve na konzultaci.

22.5.2018 16:34 Spodni pradlo po obrizce

Dobry den,chci se zeptat jake spodni pradlo po obrizce ma pritel nosit aby se citil co nejlepe

Do zahojení spíše pevnější, upnuté, aby penis nevisel. Po zahojení je to už jedno.

11.5.2018 14:13 Obřízka

Dobrý den

Rád by jsem se objednal na obřízku z duvodu močení a hygieny
co je potřeba na objednání?

V každém případě si přečtěte všeobecnou informaci o tomto zákroku na našich stránkách. Potom se můžete objednat přímo na zákrok nebo na takzvanou konzultaci ( viz záložka v horním části). Objednání je z organizačních důvodů možné pouze telefonicky na 549240048, nebo 734 253 557.

Více dotazů na téma obřízka naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies.Rozumím