Intimní partie <span>mužská obřízka (cirkumcize)</span>

Intimní partie mužská obřízka (cirkumcize)

Obřízka

Stručný popis zákroku

Zákrok při němž je zcela nebo částečně odstraněna předkožka na žaludu penisu, se nazývá obřízka nebo latinsky cirkumcize.

Pro koho je zákrok vhodný?

Zákrok se provádí z důvodů hygienických, rituálních nebo na přání klienta většinou ambulantně v místním umrtvení. Někdy se zákrok provádí jako řešení fimózy – zúžení předkožky, kterou nelze přetáhnout přes žalud. Chirurgický zákrok nevyžaduje u zdravého muže žádnou zvláštní přípravu ani vyšetření.

Před operací, konzultace, objednání termínu

Osobní konzultace před objednáním na zákrok je výhodná, ale při znalosti obsahu této informace není nutná. Podrobná informace o zákroku a zodpovězení všech dotazů klienta je potom provedena před vlastním zákrokem.

Na konzultaci nebo zákrok je z organizačních důvodů možné objednat se jen telefonicky na +420 549 240 048. Dohodnutý termín je platný po uhrazení rezervačního poplatku.

Jak se operace provádí

Na předkožce se vyznačí linie řezu, kterou lze většinou vést podle přání klienta. Potom se předkožka umrtví injekcemi. Tato část zákroku není příjemná a lze se jí vyhnout provedením zákroku v některém typu analgosedace nebo anestézie. Zákrok se prodraží a je nutné interní předoperační vyšetření. Část předkožky se odřízne. Vedení řezů je komplikovanější než by odpovídalo naznačené linii. Je to z důvodu pružnosti budoucí jizvy. Po zastavení krvácení jsou oba listy předkožky, vnitřní a vnější, sešity vstřebatelným stehem, který není nutné vyndávat.

Pooperační průběh a doporučení

Po zákroku není nezbytná pracovní neschopnost a nejsou bolesti, které by vyžadovaly tlumení léky. Nástup bolestí v následujících dnech je spíše signálem infekce v ráně, která je v této krajině častá i když nezávažná. Lze jí předejít zvýšenou hygienou a desinfekcí rány 2x denně desinfekčním roztokem který dostanete při zákroku. Pokud se stav rychle neupraví, je nutná kontrola. Při optimálním průběhu hojení se rány zhojí asi do týdne a stehy vypadnou do 10 dní. I při komplikovaném průběhu se hojení neprotáhne nad 3 týdny.

Cena mužské obřízky

11 500Kč

Kompletní ceník

Zeptejte se nás

Dotazy budou v poradně zveřejněny anonymně (bez jména a e-mailu).

Pokud doplníte e-mail přijde Vám upozornění, že dotaz byl zodpovězen.

Nejnovější zodpovězené dotazy

27.4.2021 12:17 Plastika uzdičky penisu

Dobrý den,je možné u vás jen přetnutí uzdičky penisu (frenuplastika) ? Provádíte tento zákrok taky a jaká je cena? Je potřeba na tento výkon nějaké předchozí vyšetření ? Děkuji s pozdravem

Tento zákrok provádím. Cena je 5 500 Kč. Protože se jedná o málo zatěžující zákrok v místním znecitlivění, není před zákrokem potřebná žádná zvláštní příprava ani vyšetření. Provedení v ambulantní celkové anestezii je možné rovněž, ale bylo by dražší a jen s interním předoperačním vyšetřením. S pozdravem Dr. ŠTĚPÁN

20.4.2021 08:46 Obřízka

Dobrý den,
chtěl bych u vás podstoupit úplnou obřízku z důvodu opakovaných recidiv infekcí HPV (Kondylomata) a i z
důvodu estetického. V současné době nemám viditelné projevy HPV infekce, ale nehrozí i přesto při operaci riziko infikování zdravé pokožky krví? Vir může být v pokožce pořád přítomný.
Děkuji za odpověď. Petr

Virus je přítomný už nyní ve vašem těle. Provedení operace ho nijak více v těle nerozšíří. Obřízka však na přítomnost a projevy papilomaviru nebude mít žádný vliv.

18.4.2021 14:46 Odstranění PA

Dobrý den,
pomůžete s odstraněním dírky po piercingu Princ Albert v penisu? Děkuji za odpověď. Karel

Ano je to možné, ale nejde o jednoduchý zákrok, zvlášť pokud bodný kanál prochází močovou trubicí. Na zákrok se nelze objednat bez předchozí konzultace. Bez konzultace ani není možné odhadnout cenu.

15.4.2021 11:07 Vliv obřízky

Dobrý den,

chtěl jsem se zeptat na otázku, která mě delší dobu trápí a nevím na koho se obrátit. Byla mi ze zdravotních důvodů doporučena plná obřízka, ale po čtení informací (hlavně diskuze na internetu) váhám, protože se bojím, že po jejím provedení mi nezbyde dost kůže na plnou erekci, což zmenší velikost penisu. Abych uvedl hlavní důvod, proč mě to znepokojuje - v klidovém stavu mám poměrně malý penis, cca 7 cm, zatímco v erekci se prodlouží na 16 cm, což je více než dvojnásobek. Dočetl jsem se, (hlavně z diskuzí na internetu, takže nevím jestli tomu věřit), že při provedení plné obřízky u tohoto typu penisu, který je podprůměrně dlouhý v klidu, ale průměrný až nadprůměrný v erekci, někdy po zákroku nezbyde dostatek kůže a penis se v důsledku v erekci zkrátí. Je to pravda nebo se nemusím, zkrácení obávat?

Děkuji za odpověď

Vážený pane! Rozhodně nehledejte odborné informace v internetových diskusích. Ty které uvádíte jsou rozhodně přinejmenším podstatně zkreslené, nebo rovnou lživé. Obřízku ze zdravotních důvodů vám asi doporučil lékař. Řiďte se jeho radami. Jestli máte zájem o provedení operace na našem pracovišti, objednejte se na konzultaci. !!!! Provedení u nás je pro vás nevýhodné. Zakrok by jste platil, stál by 11 500 Kč, zatímco v nemocnici by mohl být proveden zadarmo!!!!!!!!!

21.2.2021 14:04 Obrizka- predcasny vyron semene.

Dobry den, prosim potr. Se k vam objednat , na konzultaci. Kdybych mohl dojit? Potr. Mluvit s doktorem Stepanem. Dekuji.

Lituji, ale na termíny zákroku ( i konzultace nebo vyšetření) lze z organizačních důvodů objednat/zeptat pouze telefonicky na 549 240 048 nebo 734 253 557. Volejte v době 8-14 hod. V týdnu 22.- 26.2. by se vám některý den ( zejména ve středu) nemuselo podařit dovolat. S pozdravem Dr. Štěpán

22.1.2021 15:54 Obrizka

Dobrý den , chtěl jsem se zeptat zda hradí zákrok pojišťovna či ne.dekuji

V případě, že je obřízka prováděna z důvodu, že nemůžete přetáhnout předkožku, potom ji pojišťovna hradí. Na mém pracovišti však úhrada pojišťovny nepřipadá v úvahu v žádné situaci.

Více dotazů na téma obřízka naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies.Rozumím