Lékaři

Plastičtí chirurgové

MUDr. David ŠTĚPÁN

Plastický chirurg. Od roku 1983 pracoval na Klinice plastické a estetické chirurgie, Brno, Královo pole, která je součástí Fakultní nemocnice U Svaté Anny v Brně. Později i na jiných pracovištích. Podrobnější údaje najdete na úvodní stránce.  Pracoviště, jehož stránky si právě prohlížíte, založil v roce 1999 v pronajatých prostorách ve středu města Brna. Přínosem a filozofií pracoviště bylo spojení znalostí a zkušeností plastických chirurgů s možnostmi zkušeného dermatologa. Doktor Štěpán se věnuje spíše kosmetickým operacím i když provádí i léčebně preventivní zákroky.

MUDr. David Štěpán - plastický chirurg

Prim. MUDr. Ivan Suchánek

Primář popáleninového centra Kliniky rekonstrukční chirurgie a popálenin nemocnice Brno Bohunice. Na naší ambulanci pracuje od založení v roce 1999 zpravidla jedno odpoledne v týdnu. Provádí spíše léčebně preventivní zákroky, ale i některé kosmetické.

Prim. MUDr. Ivan Suchánek

MUDr. Mirka Chobolová

Dlouholetý pracovník Klinice plastické a estetické chirurgie Brno, Královo pole, Fakultní nemocnice U Svaté Anny v Brně.  Věnuje jak léčebně preventivním zákrokům tak kosmetickým operacím.

MUDr. Mirka Chobolová

Dermatologové

MUDr. Libuše Sedláková

MUDr. Libuše Sedláková

Plastický chirurg dovede nebezpečný útvar z povrchu těla odstranit se zanecháním minimálních stop. Ne tak dobře však dovede jeho nebezpečnost předem posoudit a odhadnout. To na našem pracovišti dělají zkušení dermatologové.
Specializují se na posouzení nebezpečnosti abnormálních kožních útvarů a mají k dispozici i nejmodernější technické vybavení – počítačový dermatoskop. Žádná technika však nenahradí zkušenost a citlivý přístup lékaře.

Prim. MUDr. Pavel Havlík

Prim. MUDr. Pavel HavlíkEmeritní primář Dermatologické kliniky v Brně na Kolišti a dříve přednosta pracoviště v Mikulově a dalších. Po úspěšné odborné kariéře má plný nárok začít užívat odpočinku. Dnes již na naše pracoviště dochází jen jako velmi vzácný host.
Dermatoskopii u nás založil a jemu vděčíme za odbornou úroveň péče o naše klienty.

Objednejte se na
nezávaznou konzultaci

 +420 549 240 048

Zeptejte se nás

Dotazy budou v poradně zveřejněny anonymně (bez jména a e-mailu).

Pokud doplníte e-mail přijde Vám upozornění, že dotaz byl zodpovězen.

Nejnovější zodpovězené dotazy

7.1.2022 09:41 Tukova bulka - znamenko

Dobrý den, šlo by k nám objednat manžela na vyriznuti dvou malých útvaru na obličeji? Děkuji moc

Samozřejmě je to možné.

27.7.2021 14:23 kožní výrůstek na víčku

JE MOŽNÉ NA VAŠEM PRACOVIŠTI ODSTRANIT MALÝ KOŽNÍ VÝRŮSTEK NA OČNÍM VÍČKU TĚSNĚ NAD ŘASAMI?
Předem děkuji za odpověď.

Aho je to možné. Objednejte se telefonicky a po zákroku budete mít na oku modřinu.

4.11.2020 08:44 Předkožka

Dobrý den, zjištuji informace. Syn 9 let a zhruba poslednich pár měsíců mu praskla předkožka. Doporučena pinda mast. Nyní mu pan doktor navrhl obřízku, je skutečně nutná? Prý se nemá dáti na radu jednoho doktora.
Jarda

Lituji ale nedovedu problém korespondenčně posoudit. Snažit se zdravotní problémy řešit korespondenčně, je rozhodně větší chyba, než se řídit se radou jediného lékaře. S pozdravem Dr. Štěpán

19.10.2020 17:21 Objednání na dermatoskop a poté na odstranění znaménka

Potřebuji se objednat na vyšetření na dermatoskopu. Děkuji. Už jsem v vás byl.

Lituji, ale na dermatoskopické vyšetření je možné se objednat nejlépe online ( odkaz najdete na našich stránkách). Předem se omlouvám, pokud jsou všechny termíny nyní obsazené. Jakmile budou k dispozici další, ihned je zveřejníme. Jestli nemáte přístup k internetu, je možné se objednat telefonicky, ale sestra bude hledat termín ve stejném kalendáři, jaký můžete vidět na internetu Vy.

19.9.2020 15:56 ZVĚTČENI PRSOU

DOBRE ODPOLEDNE MOC RÁD BYCH SI CHTĚL U VÁS JSI NECHÁT ZVĚTČIT PRSA NA VELIKOSTI Č 5 BUDU MOC RÁD KDYŽ MIJE UDĚLÁTE BUDE TO MŮJ DÁREK KVANOCŮM MOJE MENO ZE ZBYŠEK ZAJÍČEK JÁ JEDU 22 ŘIJNA NA OPERÁCI DO BRNA MOHLA BY TA PERÁCE BYT TEN SAMI DEN 22 ŘÍJNA MOJE ADRESA JE

Vážený pane. Nejsem si jistý, zda je pro vás operace vhodná. Není to možné rozhodnout bez osobní konzultace. Možná budete potřebovat souhlas se změnou pohlaví. Rozhodně se nejdříve informujte u svého praktického lékaře, sexuologa nebo psychologa. Plánování této vaší operace u nás, není bez předchozí konzultace= vyšetření možné, ale můžete se k nám na ni objednat. Stojí 400 Kč.

13.6.2019 21:09 Labioplastika

Dobrý den. Chtěla bych se k vám objednat na labioplastiku. Ale nevím, zda je dobré zákrok podstoupit v létě a nebo je lepší to nechat až na chladnější počasí.

Labioplastika se dá provádět v každém ročním období, ale bohužel se obávám, že během léta už nemáme volný termín. .

Více dotazů na téma lékaři naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies.Rozumím