Lékaři

Plastičtí chirurgové

MUDr. David ŠTĚPÁN

Plastický chirurg. Od roku 1983 pracoval na Klinice plastické a estetické chirurgie, Brno, Královo pole, která je součástí Fakultní nemocnice U Svaté Anny v Brně. Později i na jiných pracovištích. Podrobnější údaje najdete na úvodní stránce.  Pracoviště, jehož stránky si právě prohlížíte, založil v roce 1999 v pronajatých prostorách ve středu města Brna. Přínosem a filozofií pracoviště bylo spojení znalostí a zkušeností plastických chirurgů s možnostmi zkušeného dermatologa. Doktor Štěpán se věnuje spíše kosmetickým operacím i když provádí i léčebně preventivní zákroky.

MUDr. David Štěpán - plastický chirurg

Prim. MUDr. Ivan Suchánek

Primář popáleninového centra Kliniky rekonstrukční chirurgie a popálenin nemocnice Brno Bohunice. Na naší ambulanci pracuje od založení v roce 1999 zpravidla jedno odpoledne v týdnu. Provádí spíše léčebně preventivní zákroky, ale i některé kosmetické.

Prim. MUDr. Ivan Suchánek

MUDr. Mirka Chobolová

Dlouholetý pracovník Klinice plastické a estetické chirurgie Brno, Královo pole, Fakultní nemocnice U Svaté Anny v Brně.  Věnuje jak léčebně preventivním zákrokům tak kosmetickým operacím.

MUDr. Mirka Chobolová

Dermatologové

MUDr. Pavla Trepešová

MUDr. Pavla Trepešová

MUDr. Monika Těšíková

MUDr. Monika Těšíková

MUDr. Libuše Sedláková

MUDr. Libuše Sedláková

Plastický chirurg dovede nebezpečný útvar z povrchu těla odstranit se zanecháním minimálních stop. Ne tak dobře však dovede jeho nebezpečnost předem posoudit a odhadnout. To na našem pracovišti dělají zkušení dermatologové.
Specializují se na posouzení nebezpečnosti abnormálních kožních útvarů a mají k dispozici i nejmodernější technické vybavení – počítačový dermatoskop. Žádná technika však nenahradí zkušenost a citlivý přístup lékaře.

Prim. MUDr. Pavel Havlík

Prim. MUDr. Pavel HavlíkEmeritní primář Dermatologické kliniky v Brně na Kolišti a dříve přednosta pracoviště v Mikulově a dalších. Po úspěšné odborné kariéře má plný nárok začít užívat odpočinku. Dnes již na naše pracoviště dochází jen jako velmi vzácný host.
Dermatoskopii u nás založil a jemu vděčíme za odbornou úroveň péče o naše klienty.

Objednejte se na
nezávaznou konzultaci

 +420 549 240 048

Zeptejte se nás

Dotazy budou v poradně zveřejněny anonymně (bez jména a e-mailu).

Pokud doplníte e-mail přijde Vám upozornění, že dotaz byl zodpovězen.

Nejnovější zodpovězené dotazy

Více dotazů na téma lékaři naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies.Rozumím