Lékaři

Plastičtí chirurgové

MUDr. David ŠTĚPÁN

Plastický chirurg. Od roku 1983 pracoval na Klinice plastické a estetické chirurgie, Brno, Královo pole, která je součástí Fakultní nemocnice U Svaté Anny v Brně. Později i na jiných pracovištích. Podrobnější údaje najdete na úvodní stránce.  Pracoviště, jehož stránky si právě prohlížíte, založil v roce 1999 v pronajatých prostorách ve středu města Brna. Přínosem a filozofií pracoviště bylo spojení znalostí a zkušeností plastických chirurgů s možnostmi zkušeného dermatologa. Doktor Štěpán se věnuje spíše kosmetickým operacím i když provádí i léčebně preventivní zákroky.

MUDr. David Štěpán - plastický chirurg

Prim. MUDr. Ivan Suchánek

Primář popáleninového centra Kliniky rekonstrukční chirurgie a popálenin nemocnice Brno Bohunice. Na naší ambulanci pracuje od založení v roce 1999 zpravidla jedno odpoledne v týdnu. Provádí spíše léčebně preventivní zákroky, ale i některé kosmetické.

Prim. MUDr. Ivan Suchánek

MUDr. Mirka Chobolová

Dlouholetý pracovník Klinice plastické a estetické chirurgie Brno, Královo pole, Fakultní nemocnice U Svaté Anny v Brně.  Věnuje jak léčebně preventivním zákrokům tak kosmetickým operacím.

MUDr. Mirka Chobolová

Dermatologové

Prim. MUDr. Pavel Havlík

Emeritní primář Dermatologické kliniky v Brně na Kolišti a dříve přednosta pracoviště v Mikulově a dalších. Po úspěšné odborné kariéře má plný nárok začít užívat odpočinku. Dnes již na naše pracoviště dochází jen jako velmi vzácný host.
Dermatoskopii u nás založil a jemu vděčíme za odbornou úroveň péče o naše klienty.

Prim. MUDr. Pavel Havlík

Dr. Nataliya Golovina

Dermatolog a kosmetolog z Kyjeva, praxe dermatologa 20 let.
Osvědčení o uznání zahraničního vysokoškolského vzdělání Masarykovou Univerzitou v Brně z roku 2018. S dermatoskopem pracovala na svém domovském pracovišti Klinika Nova v Kyjevě – nyní provoz zastaven. Česky hovoří zatím s přízvukem, ale vše potřebné ohledně výsledku dermatoskopického vyšetření vám vysvětlí.
Plyně hovoří anglicky a rusky.

Dr. Nataliya Golovina

MUDr. Jana Kopuletá

Domovské pracoviště Fakultní dětská nemocnice Brno.

MUDr. Jana Kopuletá

MUDr. Klára Honzíková, Ph.D.

Domovské pracoviště Fakultní dětská nemocnice Brno.

MUDr. Klára Honzíková, Ph.D.

Objednejte se na
nezávaznou konzultaci

 +420 549 240 048

Zeptejte se nás

Dotazy budou v poradně zveřejněny anonymně (bez jména a e-mailu).

Pokud doplníte e-mail přijde Vám upozornění, že dotaz byl zodpovězen.

Stránka je chráněna službou reCAPTCHA a zásadami ochrany osobních údajů a smluvními podmínkami Google.

Nejnovější zodpovězené dotazy

26.6.2024 18:42 podráždění podpaží

Řekněte mi, prosím, přijímáte pojištění? Díky moc

Lituji, ale nerozumím dotazu. S pozdravem Dr. ŠTEPÁN

8.7.2023 08:37 Blefaroplastika

Dobrý den.
Jsem 3 měsíce po plastice DV a stále mám větší či menší otoky spojené s velkým svěděním.
Otoky se různě "přelévají",ale "nehnou se".
Je možné,že otoky přetrvávají tak dlouho a ZMIZÍ???
Již začínám propadat panice aby tento stav nebyl trvalý.
Mnohokrát děkuji za odpověď.

Obtíže, které popisujete jsou 3 měsíce od operace vzácné, ale ne vyloučené. Spíše s operací souvisejí jen nepřímo. Stav rozhodně není možné posoudit takto korespondenčně. Rozhodně doporučuji kontrolu u lékaře, který operaci prováděl. Můžete přijít i na kontrolu k nám, ale vzhledem k dovolené je to možné jen tento týden ( 12.-.14. července) později sice také, ale je to složitější. V každém případě je potřeby se domluvit na tel 549240048 a volat mezi 8-14 hod.

29.9.2022 22:52 Obrizka

Dobrý den měl bych otázku před 14 dny jsem byl na údajně (celkové obrizce ) kvůli zúžení zákrok proběhl v pořádku po příjezdu domú jsem prováděl koupele v rapiku žádné masticky nic jen koupele v rapiku a sprchování v noci mě trápili erekce jel jsem tedy ke svému praktickému lékaři a ten po mě chtěl abych pretáhl predkozku což pro mě v tu chvíli bylo nemožné měl jsem veliký otok a proste to neslo řekl jsem mu o svých problémech s nočními erekci a on mě poslal na kontrolu na URL jel jsem na URL na vyšetření tam se mi to pokoušeli stáhnout aby viděli jak to vypadá pod přebytečnou kůži říkali ze je vše v normě a otok je normální a muže přetrvávat ptal jsem se jestli to mám přetahovat a oni řekli ze dokud neupadne otok tak ne ze by to stejně neslo jen koupat v rapiku a hygiena dostal jsem i prášky na tu erekci (lexaurin) který mi ale vůbec nezabírá erekce mám furt trápí mě ze mi říkají ze obrizku mám úplnou a ze tam nechávají rezervu kůže do půlky zaludu kvůli erekci moje otázka zní O který typ obrizky se jedná protože jsem z toho jelen A druhá otázka zní jak mám docílit pretahnuti které vůbec nejde ? Max ke kraji zaludu ale už to dal neudělám proste nevidím stehy nemuzu to tam umit takže občas výteče trosku takové nažloutle tekutiny která zapáchá a Ja si nevím rady jestli je vše ok půjdu ke svému praktickému na kontrolu ale bojím se ze po mě zase bude chtít pretahnuti a mě to bude bolet nebo ne ani tak bolet ale proste to nepujde jak kdyby tam byla stopka navíc mě trápí ze prakticky chtěl abych pretahnul a na URL mi řekli zatím nepretahovat myslíte ze je zákrok udělaný správně ? Měl bych zajít nekam jinam na kontrolu jestli je vše v pořádku nebo budu muset něco nechat preoperovat ? Moc děkuji za odpověď

Vážený pane! Problém nelze rozhodně řešit korespondenční cestou. Přijďte na kontrolu osobně a nejlépe na pracoviště, na nemž byl zákrok proveden. K nám můžete přijít samazřejně také. V tom případě se objednejte na kontrolu telefonicky.

7.1.2022 09:41 Tukova bulka - znamenko

Dobrý den, šlo by k nám objednat manžela na vyriznuti dvou malých útvaru na obličeji? Děkuji moc

Samozřejmě je to možné.

27.7.2021 14:23 kožní výrůstek na víčku

JE MOŽNÉ NA VAŠEM PRACOVIŠTI ODSTRANIT MALÝ KOŽNÍ VÝRŮSTEK NA OČNÍM VÍČKU TĚSNĚ NAD ŘASAMI?
Předem děkuji za odpověď.

Aho je to možné. Objednejte se telefonicky a po zákroku budete mít na oku modřinu.

4.11.2020 08:44 Předkožka

Dobrý den, zjištuji informace. Syn 9 let a zhruba poslednich pár měsíců mu praskla předkožka. Doporučena pinda mast. Nyní mu pan doktor navrhl obřízku, je skutečně nutná? Prý se nemá dáti na radu jednoho doktora.
Jarda

Lituji ale nedovedu problém korespondenčně posoudit. Snažit se zdravotní problémy řešit korespondenčně, je rozhodně větší chyba, než se řídit se radou jediného lékaře. S pozdravem Dr. Štěpán

Více dotazů na téma lékaři naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies.Rozumím