Poradna - vložení reakce

zmenšení jednoho, event. obou prsou

Helga Škapová (14.2.2024 02:56)

Vážený pane doktore,
obracím se na Vás s velkou nadějí, týkající se mé nezvyklé prosby. Úvodem bych chtěla sdělit, že v roce 2002 jsem měla v levém prsu maličký karcinom, absolvovala jsem chemoterapii i ozářky, recidiva se, díky bohu, nekonala. V současné době, aby toho nebylo málo, tak jsem se jednoho dne ráno probudila a nemohla se postavit na nohy. Diagnoza - výhřez meziobratlové ploténky a uskřinutí nervu. Mám docela velká prsa, když ještě naneštěstí mi jedno zůstalo obří a tahle skutečnost mi dělá problémy s pohyblivostí páteře, když jsem musela absolvovat operaci. Jsem již důchodkyně,
která celý život pracovala jako účetní, takže výdělky nic moc, a
i když se snažím přivýdělat si brigádami, moje finanční situace je dost neutěšená a navíc jsem vdovou. Musím částečně zaplatit pobyt v rehabilitačním ústavu, také lázně, a proto Vás prosím , zda byste mohl požádat Vaše nadřízené o úhradu chirurgického zákroku prsou , event částečnou částku na zákrok z léčebného důvodu, který bych ráda svěřila do Vašich rukou. Tuším, že zřemě neuspěji, protože nejsem registrována u VZP, ale u Revírní bratrské pokladny, se kterou patrně nemáte uzavřenou smlouvu.
Pokud to nebude možné, budu pátrat po jiné pomoci, ale jestli bude ve Vašich silách alespoň to zkusit, budu Vám nesmírně vděčná.
S milým pozdravem
13.2.2024

Vložte reakci
Stránka je chráněna službou reCAPTCHA a zásadami ochrany osobních údajů a smluvními podmínkami Google.