MUDr. David Štěpán plastická chirurgie Brno

ISAPS

Zeptejte se nás

Dotazy budou v poradně zveřejněny anonymně (bez jména a e-mailu).

Pokud doplníte e-mail přijde Vám upozornění, že dotaz byl zodpovězen.

Stránka je chráněna službou reCAPTCHA a zásadami ochrany osobních údajů a smluvními podmínkami Google.

Nejnovější zodpovězené dotazy

9.6.2024 19:06 obřízka

Dobrý den,

je možné se objednat telefonicky na obřízku a pak přijít rovnou na operaci? Děláte více typů obřízky? Pokud ano, liší se cenou?

Děkuji.

Ano. Pokud si přečtete všeobecnou informaci na našich stánkách a nenajdete tam nic na co by jste se chtěl předem zeptat, je možné se objednat přímo na zákrok bez předchozí konzultaci. Z textu vašeho dotazu však soudím, že u vás je tomu jinak. Rozhodně se tedy objednejte nejdříve na konzultaci. Více druhů obřízky provádím a cena je stejná.

31.5.2024 09:16 Liposukce břicha

Měl bych zájem o liposukci břicha.

Objednejte se na konzultaci. Bez osobního vyšetření nelze posoudit, jestli je pro vás tento zákrok vůbec vhodný.

23.5.2024 08:57 Objednat se dermatoskopické vyšetření

Po domluvě s paní docentkou Rulcovou, je možné se u Vás objednat na dermatoskopické vyšetření?
Děkuji

Na dermatoskopické vyšetření je možné se objednat pouze online na našich webových stránkách. Tam také najdete všechny informace. Kdyby jste neměla přístup k internetu, nebo s ním neuměla pracovat, objedná vás sestra telefonicky nebo osobně.

22.5.2024 18:35 Odstranění znamenék

Dobrý den,
ráda bych se prosím pěkně zeptala, jaká lokální anestesie je použita při odstranění znamének? (mám z ní trochu obavu, i vzhledem k hyperfunkci šž, snáším/dříve mesocain)
Děkuji pěkně, hezký den přeji.

K lokální anestezii používáme Mesocain. Pokud ho někdo nesnáší, tak jiné lokální anestetikum.

21.5.2024 22:16 Zmešení jednoho prsu

Dobrý den, v roce 2008 jsem prodělala zmenšení jednoho prsu při onemocnění rakovinou. Druhé, které nádor nepostihl, zůstalo v původní velikosti. Po čase jsem začala trpět bolestmi zad a jedna z příčin by mohla být i nesouměrnost mezi prsy (rozdíl asi dvou velikostních čísel).Chtěla bych to řešit zmenšením tohoto prsu na velikost operovaného. Je možné, že by tuto operaci hradila VZP?
Děkuji za odpověď

Úhrada operace o kterou máte zájem prostřednictvím ZP je za určitých okolností možná. Na mém pracovišti to však není možné v žádném případě. Obraťte se na Kliniku plastické chirurgie Berkova, Brno nebo Odd. plast. chir. FN Brno Bohunice.

21.5.2024 13:44 Dermatoskop a následné odstranění znamének

Dobrý den, mám v plánu se k vám objednat na vyšetření znamének. Rád bych se zeptal, jestli při nalezení špatných znamének vystavíte také doporučení o odstranění (lékařská zpráva) a bude tak u vás zákrok placen rovnou ze zdravotního pojištění?
Děkuji za odpověď.

Pokud lékař na dermatoskopu vysloví podezření na zdravotní rizikovost některého mateřského znaménka, je odstranění u nás možné na účet ZP. Zprávu vám samozřejmě napíše.

Více dotazů na téma naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies.Rozumím