MUDr. David Štěpán plastická chirurgie Brno

ISAPS

Zeptejte se nás

Dotazy budou v poradně zveřejněny anonymně (bez jména a e-mailu).

Pokud doplníte e-mail přijde Vám upozornění, že dotaz byl zodpovězen.

Nejnovější zodpovězené dotazy

28.6.2022 14:09 horni vicka

Dobry den preji prosim mela bych dotaz je me 56 let a me vrchni vicka jsou hodne poklesle mela bych zajem o bleparoplastiku vrchnich vicek odstraneni hornich tukovych vacku ocnich na obouch ocich muzete me prosim informovat o cene a jestli by bylo mozne provest objednavku na srpen? mam ale mensi problem bylo by mozne provest objednavku bez konzultace protoze ziji v Londyne v Brne mam maminku a mohla bych priletet do Brna v srpnu na par dni moc prosim o vasi brzkou odpoved dekuji predem

Podrobnosti zaslány na vaši adresu přímo.
Kosmetické operace horních víček s odstraněním tukových váčků provádím. Cena opera je 14 000 CZK a tato cena zahrnuje vše co s operací souvisí pokud je provedena ambulantně v místním znecitlivění.
Jediný a poslední volný termín na tuto operaci v srpnu mám jen 29.8. v 11 hod. Nejdříve v sobotu 3.9., ale lépe až v pondělí 5.9. by bylo možné vyjmout stehy.

19.6.2022 17:12 Zvětšení prsou

Dobrý den, ráda by jsem podstoupila zvětšení prsou. Rodila jsem 22.11.2021 kojila jsem pouze 3 měsíce , je možné už jít na plastiku. Děkuji moc s pozdravem Olbortová

Ano je to možné. Důvodem odložení operace po ukončení kojení je fakt, že se prsy po ukončení kojení ještě dále mění a vyvíjejí. To trvé asi 1/2 roku.
Úvahy o operaci prsů je nejlépší začít objednáním se na konzultaci.

17.6.2022 22:24 Zmenšení ušních dírek

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli provádíte zmenšení ušních dírek po roztažení roztahovákem. A jaká by byla cena obou ušních dírek, které jsou velké cca 2- 3 mm? Děkuji za odpověď.

Ano. Tuto operci provádím a uzavření jedné dírky po peercingu stojí 4 500 Kč . Ve vašem případě tedy 9 000 Kč.

12.6.2022 17:20 Mastektomie ftm

Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat, zda-li provádíte i operace prsou u lidí s přeměnou pohlaví konkr. female to male? Budu rád za Vaši odezvu a vysvětlení.
Děkuji za kladné vyřízení, pěkný den

Vážený pane! Tyto operace samozřejmě provádím, ale nemohu je provést na účet ZP. Operaci by jste u mne musel platit a stála by nejméně 64 600 Kč se vším co s ní souvisí. Pokud máte oficiálně povolenou změnu pohlaví, dala by se operace provést na účet ZP například na Klinice Plastické a estetické chirurgie, Berkova 34, Brno nebo na Klinice popálenin a rekonstrukční chirurgie, nemocnice Brno Bohunice a neplatil by jste nic. Kdybych měl operaci provádět já, objednejte se ke mně na konzultaci - zcela nezávazná a stojí 400 Kč.

30.5.2022 08:57 kalpární tunel

Dobrý den,provádíte na vaší klinice operaci kalpárního tunelu endoskopicky? Pokud ano jaká je prosím cena?Děkuji

Lituji! Endoskopicky tuto operaci neprovádím. Dr. ŠTĚPÁN

15.5.2022 20:07 Aplikace botulotoxinu - podpaží

Dobrý večer, měla bych zájem o odstranění pocení botulotoxinem. Zajímalo by mě, jaká je finální cena zákroku a kolik jednotek je standardně aplikováno. V případě aplikace 100 jednotek do každého podpaží je například konečná cena jaká? Děkuji. S pozdravem

Stanovení finální ceny = spotřeba jednotek Botulotoxinu konkrétně u vás se nedá jednoduše vypočítat. Je u každého jiná. Více informací posílám přímo va vaši e-mail adresu. Objednejte se na konzultaci a můžete zrovna říci, že by jste chtěla být objednána na termín, kdy by zrovna bylo možné botulotoxin do podpaží aplikovat. 100 jednotek Botulotoxinu by stálo 10 000 Kč. Takovou dávku jsem zatím do jednoho podpaží nikdy neaplikoval.

Více dotazů na téma naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies.Rozumím