MUDr. David Štěpán plastická chirurgie Brno

ISAPS

Zeptejte se nás

Dotazy budou v poradně zveřejněny anonymně (bez jména a e-mailu).

Pokud doplníte e-mail přijde Vám upozornění, že dotaz byl zodpovězen.

Stránka je chráněna službou reCAPTCHA a zásadami ochrany osobních údajů a smluvními podmínkami Google.

Nejnovější zodpovězené dotazy

16.5.2023 11:39 Gastric sleave a operace Hornich a dolnich vice

Dobry den ,
Mam zajem o operaci vicek a gastric sleave. Zajimalo by me zda tyto zakroky provadite?Za jako cenu a jak rychle bych mohla na operaci. A pokud je mozne udelat konsultaci po telefonu?
Dekuji Petra

Vážená paní! Operaci gastric sleave neprovádím. Operace víček ano. Konzultaci po telefonu vám rozhodně nedoporučuji.

10.5.2023 17:37 Liposukce

Dobry den,
chtela bych se zeptat na liposukci c celkove anestezii. Kolik stoji? Jak dlouho trva zotaveni? Byla jsem u vas asi pred trema lety na labioplastice a jsem spokojena. Mozna si na me vzpominate,prijela jsem v Vidne. Tentokrat bych prijela zase z Vidne.

Dekuji za odpoved.Biijana Todorovic

Děkuji za důvěru. Podstatné je, co se bude odsávat. Potom je důležité jestli máte zájem o liposukci v ambulantní celkové anestezii (k večeru vás musí někdo odvézt), nebo liposukci v celkové anestezii a hospitalizací jednu noc ( druhý den už můžete cestovat sama). V každém případě bych doporučoval objednat se na konzultaci a celý zákrok naplánovat osobně předem. Jiný způsob je velice riskantní, protože když přijede na operaci rovnou bez konzultace, může so objevit nepředvídaní skutečnost, která odhalí, že se vám operace nevyplatí. Že nebude mít požadovaný výsledek. Potom zaplatíte vysoké stornopoplatky a a odjedete domů.

10.5.2023 12:28 Liposukce

Dobry den,
Pisu za kamaradku žijící v nemecku
Rada by jsi nechala provést liposukci břicha a prsní implantát a ptá se zda by byla možnost provést zákrok současně

Oba zákroky by bylo možné provést současně, ale rozhodně doporučuji na "konzultaci" naplánování celého zákroku přijet osobně zvlášť. Důvod je, že když přijede přímo na operaci, může so objevit nepředvídaní skutečnost, která odhalí, že se jí operace nevyplatí absolvovat. Potom zaplatí vysoké stornopoplatky a a odjede domů.

19.4.2023 19:13 Informace o obřizce

Dobry den. Chtel bych se vas zeptat se o obřizce.Jsem ukrajinec a chtel bych udelat vysokou obrizku.Co k tomu potrebuju,a za kolik schuzek by sme mohli ju udelat? Děkuji.

Omlouvám se za opožděnou reakci. Objednejte se telefonicky na konzultaci ( tel. 603 246 596). Potom by jste už přišel jenom na operaci. Váš druhý dotaz : "za kolik schuzek by sme mohli ju udelat?" Za 2 schůzky = konzultace + operace.

16.4.2023 10:23 Obriezka

Dobrý deň,
chcel by som obriezku hlavne z hygienických dôvodov. Mám ale piercing prince albert. Je v tomto prípade možné urobiť obriezku a zachovať piercing?

Na provedení obřízky to vliv nemá, protože piercing je mimo oblast řezů.

5.4.2023 13:48 LIPOSUKCE

Dobrý den, umožňujete podstoupit zákrok na splátky děkuji.

Lituji, ale není to u nás možné.

Více dotazů na téma naleznete v naší poradně.

Vážení zákazníci, používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním souborů cookies.Rozumím