Plastické operace

Plastická chirurgie Brno

I když kosmetické zákroky tvoří menší část tohoto širokého lékařského oboru, zájem o ně stoupá. Péče o zevnějšek provází člověka od nepaměti. Vybíráme si oblečení, účes a nyní stále častěji využíváme možnosti podtrhnout přednosti nebo zamaskovat nedostatky vlastního těla.

Mezi nejžádanější plastické operace patří: zvětšení prsouliposukce, operace očních víček, labioplastika, modelace a zmenšení prsů atd.

Je dobré mít při tom na paměti několik všeobecně známých dobrých rad:

  • Rozhodnout a vůbec poznat co by se mělo změnit na vašem zevnějšku, můžete nejlépe vy sami. Ani nejzkušenější plastický chirurg to neudělá lépe než vy. Může vám však pomoci jeho nezaujatý názor. I plastický chirurg je lékař a etický kodex by ho měl zavazovat pomoci vám bez ohledu na jeho ekonomické zájmy. To může někdy znamenat "neoperovat".
  • Začněte cestu ke svému cíli objednáním na konzultaci k lékaři, který by možná zákrok prováděl.  Hledání informací na internetu a u přátel může být jednodušší, ale jsou to informace deformované a nepřesné.
  • Zájemce o kosmetický zákrok na něj většinou začne nejprve šetřit, potom ho nastuduje na internetu a takto vybaven si v podstatě už jen jde objednat termín. Až při tom teprve zjistí, že všechno je jinak. Zákrok, který si zvolil, je u něj technicky neproveditelný nebo nemá smysl, protože by nevedl k dosažení jeho cíle.  Zákrok je spojen s okolnostmi, o nichž neměl ani tušení a naráz je všechno úplně jinak.
  • Nikde není psáno, že vás musí operovat hned první lékař, k němuž půjdete na konzultaci. Poznat poctivého odborníka, není lehké. Ale vy v tom máte dobrou praxi. Děláte to v autoservisu, u kadeřníka, když hledáte právní pomoc nebo třeba jen někoho kdo by vám opravil doma pračku nebo topení.  Zásady jak poznat spolehlivého člověka jsou všude stejné. Nemusíte rozumět medicíně. Stačí cit a selský rozum, ale u tak je to velké umění a kdo má k tomu i talent, má obrovskou výhodu.

Pokud si nejste jisti, že by se na vás mohlo něco změnit, začtěte se do naších stránek a jděte za tím hned. Zítra už to bude prostě o den později.    

Zeptejte se nás

Dotazy budou zveřejněny na stránkach anonymně (bez jména a e-mailu). Pokud doplníte e-mail přijde Vám upozornění, že dotaz byl zodpovězen.

Nejnovější zodpovězené dotazy

20.02.2018, 10:43
liposukce břicha a odstranění kuze

19.02.2018, 23:30
Kratka predkozka

16.02.2018, 09:51
Hojení znamének po vyříznutí

15.02.2018, 17:25
Plastika prs

31.01.2018, 22:19
Děláte Slin Lipo

Zobrazit více dotazů »

Máte-li nějaký dotaz, tak nás neváhejte kontaktovat pomocí emailu, telefonicky nebo on-line kontaktního formuláře.

Můžete se také podívat do naší poradny, zda-li podobná otázka není již zodpovězena, případně ji sami zadat. Rádi Vám poradíme.

Rychlý kontakt

Telefon: +420 549 240 048
GSM: +420 734 253 557
E-mail: info(zavinac)stepan-plastika.cz
Napište nám z online formuláře

Podrobné kontakty, mapa
 

Plastická-chirurgie.info