Plastické operace

Lékaři

Plastičtí chirurgové

MUDr. David Štěpán - plastický chirurgMUDr. David ŠTĚPÁN

Plastický chirurg. Od roku 1983 pracoval na Klinice plastické a estetické chirurgie,  Brno, Královo pole, která je součástí Fakultní nemocnice U Svaté Anny v Brně. Později i na jiných pracovištích.  Podrobnější údaje najdete na úvodní stránce.  Pracoviště, jehož stránky si právě prohlížíte, založil v roce 1999 v pronajatých prostorách ve středu města Brna. Přínosem a filozofií pracoviště bylo spojení znalostí a zkušeností plastických chirurgů s možnostmi zkušeného dermatologa. Doktor Štěpán se věnuje spíše kosmetickým operacím i když provádí i léčebně preventivní zákroky.

Prim. MUDr. Ivan Suchánek Prim. MUDr. Ivan Suchánek

Primář popáleninového centra Kliniky rekonstrukční chirurgie a popálenin nemocnice Brno Bohunice.  Na naší ambulanci pracuje od založení v roce 1999 zpravidla jedno odpoledne v týdnu. Provádí spíše léčebně preventivní zákroky, ale i některé kosmetické.

MUDr. Mirka Chobolová MUDr. Mirka Chobolová

Dlouholetý pracovník Klinice plastické a estetické chirurgie  Brno, Královo pole, Fakultní nemocnice U Svaté Anny v Brně.  Věnuje jak léčebně preventivním zákrokům tak kosmetickým operacím.

Dermatologové

Plastický chirurg dovede nebezpečný útvar z povrchu těla odstranit se zanecháním minimálních stop. Ne tak dobře však dovede jeho nebezpečnost předem posoudit a odhadnout. To na našem pracovišti dělají zkušení dermatologové.
Specializují se na posouzení nebezpečnosti abnormálních kožních útvarů a mají k dispozici i nejmodernější technické vybavení – počítačový dermatoskop. Žádná technika však nenahradí zkušenost a citlivý přístup lékaře.

Prim. MUDr. Pavel Havlík

Prim. MUDr. Pavel HavlíkEmeritní primář Dermatologické kliniky v Brně na Kolišti a dříve přednosta pracoviště v Mikulově a dalších. Po úspěšné odborné kariéře má plný nárok začít užívat odpočinku. Dnes již na naše pracoviště dochází jen jako velmi vzácný host.
Dermatoskopii  u nás založil a jemu vděčíme za odbornou úroveň péče o naše klienty.

Zeptejte se nás

Dotazy budou zveřejněny na stránkach anonymně (bez jména a e-mailu). Pokud doplníte e-mail přijde Vám upozornění, že dotaz byl zodpovězen.

Nejnovější zodpovězené dotazy

20.02.2018, 10:43
liposukce břicha a odstranění kuze

19.02.2018, 23:30
Kratka predkozka

16.02.2018, 09:51
Hojení znamének po vyříznutí

15.02.2018, 17:25
Plastika prs

31.01.2018, 22:19
Děláte Slin Lipo

Zobrazit více dotazů »

Máte-li nějaký dotaz, tak nás neváhejte kontaktovat pomocí emailu, telefonicky nebo on-line kontaktního formuláře.

Můžete se také podívat do naší poradny, zda-li podobná otázka není již zodpovězena, případně ji sami zadat. Rádi Vám poradíme.

Rychlý kontakt

Telefon: +420 549 240 048
GSM: +420 734 253 557
E-mail: info(zavinac)stepan-plastika.cz
Napište nám z online formuláře

Podrobné kontakty, mapa
 

Plastická-chirurgie.info